Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sorularınız

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sorularınız

benımde bır sorum var denızde açıklarda yada kıyılarda yılan olurmu lutfen cevap verınız :?:

acıkalrda yılan yoktur ama yerıne gore kıyalarda bol mıktarda yılan olduğunu biliyorum zararsız hayvanlar ama

Yorum yap

selam

bu hafta gordum daha boğazda 1 metre kadardı koca bir kaya balığını kapmış yuzeye çıkıyordu zıpkını doğrulttum ama yuzeye çıktı hınzır dalgayla sallana sallana gitti...vursaydım yerdim kesin yeşilimsi birşeydi karadenizde vede marmarada bol miktarda var
      Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

saol abı tskler kefkende yazlıgımız var orda bı sefer gordum acayıp tırstım yuzerken karsıma çıkcak dıye acayıp tırsıyom bısefer kıyıdan 200 m açıkta taş var gittim ama suyun ustunde surt gosteren bıseler vardı ama her tarafta bunlar ne ola bılır ama baya çoktu onlar neyse

Yorum yap

Zararsız hayvanlar.Genelde sana uzak kalmayı tercih ederler.

Yorum yap

abı dalgıç olmaya çok ısteklıyım ama dogru duzgun bıse bılmıyom he bıde volkan abı enın msn adresını aldım konusuruz

Yorum yap

sığ su bayılması nedır_??? merak ettım yaa

Yorum yap

Siteyi iyice bir hatmetmen gerekiyor arkadaşım
                Sana tavsiyem Tüm boş vakitlerini bu siteyi incelemeye harcarsan inan zıpkıncılık konusundaki teorik bilginin %95ini burada edinebilirsin
                şimdiden kolay gelsin

Yorum yap

karadenizdeki genelde siyah yanal beyaz çizgili olan yılanlardan uzak durmanı tavsiye ederim çünki zehirlidir.zıpkınla dürtmeye kalkmayın üzerinize atlıyor.bizim barış arkadaşımız zor kurtuldu.saygılar :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Kilyosta başıma gelen bir olayı anlatıyım.Dalış elbselerimi giyip suya girerken önümden bir yılan geçti ve epey tırstım.Daha sonra dalıştayken agaşon yaparken önümden bir yılan geçti çok şaşırdım ve yılan karada gördüğüm yılanın cinsiyle aynıydı.Yılan ağzında yakaladığı bir sümük balığını karaya doğru götürüyordu.bu tür şeyleri belgesellerde görürdüm fakat başıma gelmesi bence ilginç bir anı olarak kaldı.Kara yıllanlarının suya girip balık avladıklarını bir belgeselde görmüştüm.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X