Duyuru

Gizle
No announcement yet.

O.M.E.R. Excalibur Zıpkın Lastiği

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• O.M.E.R. Excalibur Zıpkın Lastiği

O.M.E.R. Excalibur Zıpkın aldım daha 2 defa suya girdi ancak lastikleri çok sert, suda zıpkını kurmak için çabalayıp duruyorum. Lastikleri değiştireyim mi neyi önerirsiniz, diğer Excalibur kullanıcılarında da bu varmı acaba.?

aykut meraba excaliburun üzerindeki orjinal lastigi 16 liktir eger üstünde baska bi lastik varsa daha kalin bi lastik o orjinal lastigi degildir orjinal 16 lik gerimi çok kolay bi lastiktir bence satici firmaya bi git durumu izah et derim görüsmek dilegiyle rast gelsin....

Yorum yap

ugurdumlu Nickli Üyeden Alıntı
      aykut meraba excaliburun üzerindeki orjinal lastigi 16 liktir eger üstünde baska bi lastik varsa daha kalin bi lastik o orjinal lastigi degildir orjinal 16 lik gerimi çok kolay bi lastiktir bence satici firmaya bi git durumu izah et derim görüsmek dilegiyle rast gelsin....
      Sağol abi, teşekkür ederim satıcı firma ile görüştüm sağolsunlar gereken kolaylığı sağladılar onlarda lastiklerde bir problem olduğunu anladılar ve değiştirdiler, henüz suya girmedim ama sanırım bu seferkiler daha güzel oldu. teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X