Duyuru

Gizle
No announcement yet.

samandıra

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• samandıra

arkadaşlar selam.torpil tip şamadıra almayı düsünüyorum.bu konuda önerileriniz nelerdir.tesekkür ederim.herkese iyi avlar

apnea çok güzel bir şamandıra çıkarmış.Torpilv tip üzstelik üzerinde bir kılıf var ve bu kılıfın üzeründe çeşitli ekipmanları asmak için karabinalar ve içine birşeyler koyabilmek için fermuarlı cepleri var.fiyatı 25 milyon.karaköyde dalıcı com dan bulabilirsin.

Yorum yap

selçuk soylediğin iyi oldu bende bu tip bi samandıra almak istiyodum ama kara kara dusunuyodum markaların samandıra fiyatları cok fazla.apneanın cıkardıgı iyi olmus fiyatı cok uygun.

Yorum yap

Bencede Apnea samandıra mükemmel yapılmış,dışı yırtılmaz kumaş geçirilmiş içi şişme torpil,bir buyuk,iki kucuk cepi var altta tufek asmak ıcın cırtlı aparatlar ve tufek asması cok kolay,ben sımdı 1 tane alıcam sporasub almıstım onu yedek iç şamandıra yapıcam fiyatta galiba 30 ytl idi dalıcı.com da bulabılırsınız.........

Yorum yap

ayrıca bu şamadıranın avantaji iç balon patlasas bile yedeği çok uygun maliyetlerle almak mümkün güzel bir şamandıra

Yorum yap

bilgi için: beuchat şamandıra (50 milyon küsür bir para sanırım liste fiyatı) aldım. dışında kılıf ve bolca halkası var. bir aydır nerdeyse her gun kullandım, saglam olduguna kannat getirdim.
            Kemal Erbatur
            1969

Yorum yap

arkadaslar dal1c1 com da apnea samand1ra kalmam1s haberiniz ola,
              benimde ihtiyac1m vard1 ama bulamad1m baska nerde vard1r ,bilen varm1 acaba ,
              selamlar sayg1lar,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X