Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OMER ASIA MASKE

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OMER ASIA MASKE

Omer Asia Maske kullanan arkadaşlar varsa memnun olup olmadıklarını öğrenmek isterim. Çünkü uygun fiyatlı satın alacağım sizin yaşadığınız bir problem varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler...

aykut en iyi maske yüze en iyi oturan maskedir maske alırken deneme imkanı bulursan senin için iyi olur omar asia iyi maskeler arasında ona alternatif olarak tavsiye edebileceğim beuchat mondial veya tusa platina derim ben tusa platina kullanıyorum cokta memnunum sanada tavsiye ederim biraz fiyatlı ama bence eder

Yorum yap

ben omer asia maske kullanıyorum.şu ana kadar çok çiddi bir problemim olmadı.yalınız 20 nın üstüne dalıyorsan iç hacmi da az olan bir maske al.ayrıca ugur beye katılıyorum en iyi maske yüzüne en iyi oturandır.neden dersen.bir çok arkadşın
      tavsiye etmesi üzerine benim kardeşe apnea nın kamuflaj maskesini aldık.hakikaten güzel bir maske ama yüzüne tam oturmadığı için tam randuman alamadı.

Yorum yap

Uğura katılıyorum en iyi maske yüze oturam maskedir hatta bir arkadaşım var alien black team vs bir çok maskeyi kullanmasına rağmen burnundaki hafif bir kemik çıkması maskenin yüzüne oturmasını engelliyor bu sebeple bir iki kere kullandığı alien ve black team maskelerinide uygun fiyataa veriyor istersen kendisiyle bu maskeler hakkında görüşebilirsinde ÇİÇO kullanıcı adıyla Erkan San kendisine özel mesaj atarak ulaşabilirsin.

Yorum yap

Sevgili Aykut arkadaşlara katılıyorum, maske alırken silikon kalitesi muhakkak çok önemli ama kendi yüz yapına uygun maskeyi alırken kontrol ederek al.Eğer maske yüzüne iyi oturmuyorsa, emin ol su altında seni çok rahatsız eder.Av performansını çok düşürür.saygılar.......
          SURWOOD AH?AP ZIPKIN
          Birol ?ENKUL - 1974
          [email protected]
          0 554 267 93 73

Yorum yap

5 aydır Asia kullanıyorum. Kaliteli. Ancak istediğim performansı ve konforu uzun bir süre alamadım. Elmacık kemiklerim çıkık belki o yüzdendir. Maskeyi alırken yüzüme en uygun olanını aldım. Hiçbir vurma yapmıyordu ve çok güzel vakumluyordu. Bu durumda bence iyi maske almak şansa kalıyor. Size en uygun maskeyi bulmak için dalış arkadaşlarınızla maskelerinizi değiştirip su içinde denemeniz uygun olacaktır. Dalmadan hangi maskenin size uygun olduğuna tam olarak karar vermeniz çok zor.
            Bu aralar ASIA dan yana bir problemim yok. Sanırım artık yüzüm maskeye uyum sağladı :) 20 m ye de daldım. Ama bir rahatsızlığını hissetmedim. Biraz basınç oluyor :) ama eşitliyoruz idare ediyor :)
            Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
            sigpic
            " Dive4Life "
            Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X