Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Titanyum elbise iyimidir?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Titanyum elbise iyimidir?

Kış için Omer 7 mm içi titanyum elbise aldım. Ancak forumlarda pek tutulmadığını görüyorum. Sakıncası nedir?

http://www.zipkinci.com/forum/viewtopic.php?t=2786

Kışlık elbise yerine 5mm almanız daha uygun olur kışın marmarada pek balık olmaması ve 7mm 'nin yazın kullanımının zor olacağından...

Yorum yap

Elbise 7mm olduktan sonra titanyum yada standart opencel olmasının çok fark edeceğini sanmıyorum (şahsen). Önemli olan dikişleri sağlam olsun su sızdırmasın ve bedenine tam olsun. Omer "top lycra" kullanmıştım içi parlak bir elbiseydi piyasada "titanyum"u farklı lanse ediyorlar senin elbisenin içini bilemem ama sonuçta 7 mm se kışın rahatlıkla kullabilirsin.

Yorum yap

bence degisrme firsatin varsa 5mm almani oneririm cunki 7mm kalin gelebilir ve hareketini kisitlandirir

Yorum yap

Öncelikle cevap verenlere teşekkür ediyorum. Marmara konusunda haklısınız. Peki 5mm omer mimetic med için ne dersiniz. 5mm kıyafeti hangi mevsimlerde kullanabilirim.

Yorum yap

5mm= Nisan Mayıs haziran temmuz ağustos eylül ekim kasım

7mm = Aralık Ocak şubat

Not: Ben 5mm elbise ile Aralık ocak ve şubatta da daldım 2-3 saat suda kaldım.(İçime yelek giyerek) Ama o aylarda marmarada denizde hiç canlı yok malesef.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X