Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Gölde dalış

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Gölde dalış

Arkadaşlar İstanbul avrupa yakasında bulunan göllerded dalan arkadaş varmı acaba.Varsa biraz bilgi verebilirmi.Dalmayı düşünüyorumda :lol:

göllerde dalış yasak birilerini bulman çok zor

Yorum yap

.............................

Yorum yap

bora abi çok haklı, tehlikeli aman ha.

Yorum yap

Sazan vurcanda ne olacak git denizden güzelim lezzetli balıkları vur.

Yorum yap

İmBat Nickli Üyeden Alıntı
            Sazan vurcanda ne olacak git denizden güzelim lezzetli balıkları vur.
            Sazan mı? Sapanca gölündeki yayın balıklarını gören war mı? :shock: :shock: Dev gibiler. Sapanca gölü bazen marmaradan çok daha temiz oluyordu bundan 6-7 sene önce.

Yorum yap

hatımda bir kez göle daldım çok büyük sazanlar vardı ama avlanmak bir o kadarda tehlikeliydi ,hiç birşey vurmadım , biyerlere takılıp kalmadan sağsalim çıktığıma dua ettim.birdahada asla girmem,
              selamlar.

Yorum yap

Çok tehlikeli abicim... Aman ha.... Takılma şansı çok yüksek....

Hadi onu geçtim 17 metrelik yayın balığı falan gelir bi hamlede ham yapar bak... Demedi demeyin :twisted:

Yorum yap

Hele İstanbul'un göllerinin dibinden ne cesetler ne arabalar çıkar. :)
                  "Totally Addicted To Bass"
                  Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

iboteke Nickli Üyeden Alıntı
                    Çok tehlikeli abicim... Aman ha.... Takılma şansı çok yüksek....

Hadi onu geçtim 17 metrelik yayın balığı falan gelir bi hamlede ham yapar bak... Demedi demeyin :twisted:
                    Abi iyiki hatırlattın o yayından haber alınamadı birdaha değil mi?

Yorum yap

Gerçekten Dev yayın balıkları war 2 metrelik olanları warmış ben 1,5 metreliğini görmüştüm

Yorum yap

arakadaşlar anlatmayın 1m 2m falan diye millet gaza gelip dalacak

Yorum yap

.............................

Yorum yap

:) :) :)

şaka bir yana da gerçekten çok tehlikeli arkadaşlar hayatınızı riske atmaya değmez...
                            Cihangir Soydemir
                            Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
                            ?zmir-Dikili

Yorum yap

Hüseyin göle dalmaya kesin niyetliysen şimdiden vasiyetini yaz kendi ellerinlede helvanı dağıt :lol: :lol: :lol:
                              ağırlığı takıp agaşona yatmayı unutma sakın :lol: :lol:
                              şAKA BİR YANA arkadaş sen ecelinemi susadın ve senin gibi düşünenler. :!: :!: :idea:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X