Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dolgu kamış

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dolgu kamış

..............

bluehunter öncelikle profiline imza bölümünden isim soy isim eklemelisin forum kuralları gereği. soruna gelince ben bu kamuşlardan kullandım evet cam yünü çok sağlam ama ağır oluyor ben kayıkta kamuş kırılmasın diye kullanıyordum tatlı su için bence gerk yok ama 20 kiloluk yayın veya sazan tutmuyorsan ayrıca öyle bile olsa karbon kamuşlar var kırılmayan cins pahalı değiller ayrıca bu cam elyaftan yapılan kamuşlar birazda ağır oluyor

Yorum yap

pardon biraz ağır oluyor yerine pahalı oluyor demeliydim bayağı pahalı hemde

Yorum yap

................

Yorum yap

ahmetçim seninkiler tam dolgu değil yada kalitesizdir ben toptancı halinde istoçtan bir tanıdıktan aldım 3.5 metre 55 dolardı şimdi burada olmadığı için foto koyamıyorum sende varsa ekle aynı kamuştanmı bahsediyoruz benim dediğim cam yününden normal kamuşun 7-8 katı ağrlıgında içi dolgu iç içe geçmeyen yüksek ağırlığa dayanan cinsiydi ilk baştada belirttiğim gibi ne için kullanacaksın söyle ona göre bilgi vereyim

Yorum yap

..............

Yorum yap

dostum mesajını çok geç gördüm benim sana tavsiyem karbon kamuş al bu kamuş sadece tekneden avlanırken işe yarar nedeni kayığın belli bir hızla giderken kamuşu bükmemesidir ancak kıyıdan atacaksan alma derim kıyıdan atarken kolun çabuk yorulur bu kamuşla ve uzağa atamazsın yemi ve ya kaşığı özelden atarsan mesajlarına çabuk cevap veririm nede olsa 7 yaşından beri oltacıyım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X