Duyuru

Gizle
No announcement yet.

**elbise**

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• **elbise**

arkadaşlar yeni aldığım elbise biraz sıkıyor gibi geldi bana.Zor giydim.Acaba bol yada d :D ar olduğunu anlamanın püf noktası varmı

bolsa pot yapar darsa sıkar :)

Yorum yap

sıkı olması iyimi

Yorum yap

Bol gelmesi de iyi değil, rahatsız eder. Sıkması daha iyi bence. Zamanla giye giye ya vücuda oturur ya da kilo verirsiniz. Bende MEdium beden Elbise war Başta iyi oturuyodu şimdi bol geliyor. Large beden gibi oldu.

Yorum yap

Sıkıdan kastin cok sıkı ise elbette hayır rahat bir sıkılık diyelim...

Yorum yap

yani ne çok sıkı ne çok bol.İleride gevşeme yaparmı acaba.

Yorum yap

Evet, Rahat bir sıkılık. Aslında benim bedenim ne small ne medium. İkisinin tam ortasında. O yüzden malesef Small alıcam bidaki elbisemi.

Yorum yap

Arkadaşlar scubo elbisemi değiştireyimmi.10 mt.den fazla dalmıycam değiştirmesem olurmu acaba.Çok yönlüde yazında kullanabiliyorum.

Yorum yap

Sıkılıktaki derece senin sudaki hissiyatına bağlı birşey. Sonuçta verimli bir av yapabilmenin ilk şartı seni strese sokabilecek hiçbir fazlalığın veya eksikliğin olmamasıdır. Eğer elbisenin sıkılığı seni dalışta engelleyerek strese sokuyorsa ozaman kullanışlı değildir.

Yeri geldiğinde dengesiz bir bel ağırlığının sağa sola kayması benim için dalış esnasında en büyük stres sebebidir.

Yorum yap

slm

bence elbise ile vücut arasında aşırı bir boşluk olmaması lazım ,elbisenin göğüs kafesine fazla bir baskı yapmadan sıkması iyidir

Yorum yap

çok fazla sıkıyorsa hemen değiştir,suda rahat edemezsin,devamlı olarak rahatsız olursun,giymesi ve çıkarması ,en önemlisi rahat nefes alıp veremezsin....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X