Duyuru

Gizle
No announcement yet.

EN İYİ VE RAHAT PALET

Gizle
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • EN İYİ VE RAHAT PALET

  Arkadaşlar iyi bir palet almak istiyorum şu an kullandığım bir paletim var ama şu aralar iyi bir palet almak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  erdem solmaz istanbul.

 • #2
  Sevgili somaz
  Profilden adını ve soyadını bize bağışlarsan hem seni tanımış oluruz hem de sana "somaz" diye hitap etmemiş oluruz. şahsen paletler konusunda yeterli bilgiye sahip olmasam da yardım alabilmen için şu an kullanmakta olduğun paleti bilmek gerekiyor ayrıca da nerelerde dalıyorsun ve kaç metrelere iniyorsun gibi birtakım bilgilere ihtiyaç var. Bu açıklamalır da yazarsan daha iyi ve verimle bilgiye ulaşırısn.

  Sevgiler

  Yorum yap


  • #3
   Palet ayak rahatlığı bence kişinin ayak yapısına göre değişir eğer pala ve performans için rahatlık dersek bu bütçeyle alakalı bu sebeple bence palet almadan eş dost çeşitli paletler denendikten sonra palet alınmalı ama kullandığım paletler içerisinde para fiyat ve performans olarak picasso diyebilirim.

   Yorum yap


   • #4
    avlandığın derinliğe göre bir palet seçmeni öneririm...tüm markaların,çeşitli modelleri var.avlanacağın meraya ve harcıyacağın paraya göre çok güzel paletler bulabilirsin...iyi dalışlar... :D 8)

    Yorum yap


    • #5
     Sevgili Erdem, eğer tekneden inip çıkacaksan hem performans hemde fiat olarak en uygun palet picasso black team diyebilirim.Ama dolaşırım palet vururum dersen biraz daha yumuşak ayağı fazla yormayan paletleri öneririm.Eğer uygun bişey olsun dersen sporasub, eğer daha iyi bişey istersen omer millenium competition derim.....
     Bu arada Muzaffer beyin söylediklerine de katılıyorum.İmkanın varsa almadan önce denemek çok daha iyi olur. saygılar
     SURWOOD AH?AP ZIPKIN
     Birol ?ENKUL - 1974
     [email protected]
     0 554 267 93 73

     Yorum yap


     • #6
      Muzaffer beyin açtıgı herkezin kullandıgı malzemelerle ilgili bir topik var herkez burada kullandığı malzemenin artılarını ve eksilerini küçük notlar halinde belirtirse bence palet ne alayım hangi elbise vs. gibi sorular ortadan kalkacaktır.Muzaffer beyde tahmin ederim bu amaçla açtı bu topiği

      Yorum yap


      • #7
       Sinan bey evet bu amaçlı açılmış bir topikti listeyi inceleyen insanlar direk bu kişilere mesaj atıp yorumlarını sordular örneğin özelden sorulan sorularda bir çok kişiye picasso ghost elbiseler konusunda düşüncelerimi aktardım.

       Birol beyin düşüncelerine ek olarak uzun yüzüşlerde picasso start rahat bir palet 3 mm kalınlıkta ve 10 -15 metrelerde iyi performans veriyor , ayağıda fazla yormuyor.Kullandığım markalar içerisinde Omer Sporasub cressi ve picaso markalar içerisinde en çok picassodan memnun kaldım.

       Yorum yap


       • #8
        en iyi paleti avlanacağın derinliğe göre seçmelisin bence , sığ sularda halen Cressi Free Fron cullanıyorum şu an Cressi firmasından başka bir isimle çıkartılıyor ama satıcılar bilir.DErin için ise Cressi Gara 2000 kullanıyorum ve bu 2nci GAra 2000 im gayette memnunum.Aslında bir de almadan önce deneme şansın varsa yeme de yanında yat.

        Yorum yap

        Hazırlanıyor...
        X