Duyuru

Gizle
No announcement yet.

FİKİR ALIş VERİşİ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• FİKİR ALIş VERİşİ

Arkadaşlar merhaba.Kardeşim mayıs ayının 20 sinde yani on onbeş gün sonra İtalyaya gidecek.Orada 10 gün kadar kalacak.İtalyada fiatlar nasıl bilen varmı.şunu getirt veya bunu mutlaka uygun fiatsa aldır diyebileceginiz bir şeyler varmı .70 lik havalı mares sayrano tüfegim var. Başka bir zıpkınım yok nebileyim bu tür şeyler.Birde daha önce giden veya internet ortamında alışveriş yapan varsa adres bilgisine ihtiyacım var.İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

totemsub 100lük ucuzsa almaya çalış.
    Veya OMER marka zıpkınlar ucuzsa almaya çalış.

Yorum yap

Evet Omer Tüfeklere Bak yada Kıyafetleri İncele Polo Sub diye bir marka var belki ucuzdur fiyatlarını meraK ediorum ama polo sub italyan mı bilmiorum görüse bir fiyat öğrenebilirmi.

Yorum yap

Merhaba,

www.tuttopescamare.com adresinden maLzeme istetebiLirsin. ItaLya icinde 10€ posta masrafI aLIyorLar, yani en azIndan gecen sene oyLeydi. FiyatLar oLdukca uygun gibi.

Yorum yap

G.İ.man sub die bi marka war zıpkınlarını 1 aydır inceliyorum yapılıs asamasını da cevirebildigim kadar türkçeye çevirdim we gercekten hayran kaldım ben temmuzda o zıpkından sipariş wermeyi düşünüyorum türkiyede o zıpkının herhangi bi distirübütör ü yok eger orda incelerse gercekten de hayran kalınacak bi zıpkın isteyen olursa fotolarını yollayabilirim benim burdan baktıgım fiyat 400€ ama tüfek efsane tavsiye ederim o parayı wermeye deyilir bi tüfek :idea: 8) 8)

Yorum yap

onur ben görmek isterim gönderirsen

Yorum yap

Arkadaslar resimler cok fazla buraya koymak baya ugrast1r1r ama isterseniz [email protected] bu benim msn adresim isteyene bu fotolar1 yollar1m...

Yorum yap

[email protected] adresine gönderir misin? Teşekkürler.

Yorum yap

Onur banada gönderirsen sevinirim. [email protected]

Yorum yap

bence italya ve istanbul arasında tüfek fiyatları cok fazla değil yine bence getire biliyor isen c 4 palet getittir isen daha iyi edrsin performansı cok yüksek palet memnun kalırsın..

Yorum yap

arkadaslar msn den yollayın çünkü mail e sığmıyor bi zahmet msn adreslerinizi verirmisiniz :oops:

Yorum yap

UGUR KARDEş BU C4 PALETLE İLGİLİ HERHANGİ BİR LİNK VERMEN MÜMKÜNMÜ?

Yorum yap

http://www.c4carbon.com/en/sub/frame-sub.htm
                          Sinan abi kusura bakma türkçe site bulamadım ancak bu war elimizde...
                          C4 palet için de birsey söyleyim mükemmel palet çok sesiz derin dalış için en ideali diyebilirim fiyatı biraz ucuk 300€ ama deger bende spetton c4 wardı yaz sonunda üzücü bir sekilde paletde ufak bi kırılma meydana geldi benim hatamdan dolayı artık yok...
                          İnsallah bu sene temmuzda bi VTR C4 almayı düşünüyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X