Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Waterway(black powerblades)palet kullanan arkadaşlar DİKKAT.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Waterway(black powerblades)palet kullanan arkadaşlar DİKKAT.

Merhaba arkadaşlar.
    Waterway marka palet almayı düşünüyorum ama kafamda birsürü soru işaretleri var.Bu konuda bana bilgilerinizle ve tecrübelerinizle yardımcı olmanızı rıca ediyorum.

1-Satıhta uzunsüreli yüzüşlerde bu paletlerlin performansı nasıl?
    2-10,20m derinlikte 3,5 sertlikte olan palası işe yararmı?
    3-Paletin itiş gücü nasıl?
    4-125€ bu palete vermeye değermi?
    5-Dayadıklı bir paletmi?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ediyorum.

SAYGILAR.

Verimliliği kanıtlanmış paletler varken böyle bir palet seçmenin özel bir nedeni var mı?

Yorum yap

+1
      Aytaç ÇOKGÜNGÖR
      Harita Mühendisi
      -1989-

Yorum yap

Merhaba Selçuk Bey.Aslına bakarsanız fiber olması bende daha dayanıklı olacağı izlenimi biraktı.Carbon paletlerin esnekligini fiberle yakalamış olmaları'nın büyük bir avantaj olduğunu düşünyorum.3 çeşit pala ucu seçeneği,6 çeşit serlik seçeneği ve en önemliside bütçem desem...

Yorum yap

Selamlar,

Geçende yüzme antrenmanımda çıkışta Monopaletçilerle karşılaştım, hepsinin paledi waterway marka idi. Bunlar itiş gücü kanıtlanmış paletler tabiki, çünkü çoğu milli takımda sporcular. Fakat Apnea'ya nasıl etki eder bilemeyeceğim. Tahmin ediyorum çok etkili bir palettir. Emin olmadan da alışveriş yapamıyorum bilenler warsa çok sevinirim.

Yorum yap

Monopaletlerde bu markanın çok iyi bir ünü var. Eğer 6 sertlik derecesi varsa orta sertlik veya bir yumuşağı işini görecektir, palet alırken kesinlikle kendi bacak gücünü dikkate alarak seçim yapmalısın eğer bacakların güçsüzse normalden biraz yumuşak paletleri seçmen yerinde olur, ama güçlüyse daha sert paletleri seçerek itiş gücünü en üst seviyeye çıkarabilirsin. Ben aralık ayında antenmanlıyken OMER Bat 40 kullanıyordum, sonra bazı nedenlerden 4 ay dalış yapamadım kaslarım güç kaybetti, bu palet beni çok yormaya başladı, ucuz bir paletle bacaklarımı güçlendirip sonra tekrar bat40 a dönmeyi düşünüyorum. Paletin itiş gücü sertliğiyle ilgili. Sert palalar daha iyi itiş gücü sağlar yeter ki bacaklarınız bunu itecek kadar güçlü olsun. Bat 40 ı peşin 190 € 'ya almıştım, fiber pala için 125€ uygun bir fiyat. Dayanıklılığını bilmiyorum ama kısa sürede dağılacağını hiç sanmam.

Yorum yap

Gora 3000 nasıl bir palet 130€ civarında satılıyor kullanan varmı?

Yorum yap

GARA 3000

Serkanbey merhaba.Bildiğim kadarıyla gara 3000 ,gara2000 nazaran birazdaha sert palalara sahip satıhta fazla kalmayı düşünüyorsan biraz zorlanabilirsin.bundan önceki forumları okumanı tavsiye ederim.Bu konuda Paladin tecrübesinden yararlanabilirsin kendisi gara 2000 kullanan bir arkadaş.Bana uzun süreli satıhta kalmaya uygun bir palet olmadığını agrı yaptığını söylemişti ama senin avlanış şeklini ve vicut kondüsyonunu birazdaha açarsan arkadaşlar size daha iyi bilgi verebilirler diye düşünüyorum.Saygılar.

Yorum yap

walla ne olursa olsun ayağımı kesseler bu parayı vermem kullanmadım ama yılmaz en iyisi çünkü ucuz yoruyormuş daha iyi bacaklar kas yapar :) :D

Yorum yap

Çanakkale'den Devrim Cenk Ulusoy bu paletlerle monopalet sanırım dünya rekoru kırdı.Kötü olacağını hiç sanmıyorum.
                    Ardahan Dikme
                    [email protected]
                    Kuzey Egeliler____
                    Extrablatt geri döndü.
                    Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

Birkan duruma bakılırsa yakında vucut geliştirme yarışmalarına katılabilicek yapıya sahip olacaksın :lol:

Yorum yap

apneanın yenı fıber paletlerını onerırım ben cok memnun kaldım fıyatı da uygun
                        F.?lkay TASKIN
                        03/10/1977

Yorum yap

Gara 3000 yumuşak palalı 2000lere göre. Bu arada Fransa'da gara 3000in 90€ civarı olduğunu belirteyim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X