Duyuru

Gizle
No announcement yet.

omer med mimetic

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• omer med mimetic

:idea:

OMER Med Mimetic Marmara, Karadeniz ve Kuzey egede avlanıyorsan kamuflaj deseni sayesinde bence doğru seçim derim, ayrıca 5 mm olanı ısı yalıtımı konusunda gayet başarılı, göğüs pedi, dirsek ve kol korumalarının olması, ek yerlerinin yapıştırmaları ve açık olan bilek, yüz çevrelerinin overlok ile biyelenmesi elbiseyi oldukça uzun süreli kullanmanı sağlıyor
    3 sezondur bu elbiseyi kullanıyorum çok memnunun çevremdeki pek çok dalıcıyada bu elbiseyi aldırdım

Yorum yap

bende siparişini verecegin yakın bi zamanda ocean mimetic alacagım su altındaki resimlerini gördüm biraz da arastırdım tam bana göre bir kıyafet ama med mimetic hakkında bi bilgim yok ocean mimetic avcıyı görünmez yapıyor :!: isteyen olursa resimlerini gönderebilirim çünkü gerçekten harika :idea:

Yorum yap

Yorum yap

Ege ocean mimetic Akdenizdeki meralar için daha uygun diğer model koyu kaçar
          selamlar

Yorum yap

Yorum yap

malzeme kalıtelı bende 3 senedır med mımetıc kullanıyorum. memnunum. bodrum gullukte yazları gırerım. kıyı avında baskında med mımetıc ıle cok randıman aldım.

Yorum yap

fiyatını bilen varmı acaba...bende düşünüyorum...

Yorum yap

abi fiyatı 230€ yani 385 YTL ye geliyo bence o kıyafete deger ben sipirişini veriyorum haftaya :arrow:
                  bu fiyat 5mm içindir. 3mm nin fiyatını bilmiyorum

Yorum yap

onur teşekkürler...

Yorum yap

Yorum yap

bende med mimetic kullananlardanım. ve oldukca memnunum.yalnız ilk aldığımda 'made in cina' yazısını görünce hayal kırıklığına uğramıştım. yeni alcak olanların dikkatine aynı hayal kırıklını sizde yaşayabilirsiniz. nede olsa dünyanın parasını veriyorsunuz ve aldınız mal avrupa malı çıkmıyor.

Yorum yap

MİMETİC MED:Bu elbisenin rengi, farklı renklerin, değişken yoğunluktaki kahverengi, koyu mavi ve yeşil ile bir karışımıdır. Bitme otların bulunduğu kıyıda ve sığ suda avlananlar için idealdir. Kamuflaj renklerin modeli, avcının görüntüsünü parçalara ayırır. Böylelikle avcı, tabanla bir olur.,

OCEAN MİMETİC: Ocean Mimetic' in rengi, farklı renklerin, değişken yoğunluktaki gri, mavi ve yeşil ile bir karışımıdır. Özellikle mavi su avcılığı için dizayn edilmiştir. Ancak, dip yapısını büyük taşların oluşturduğu kıyı avcılığı için de kullanılabilir.

Ege Bunlar elbiselerin bilgileri işine yarar diye düşündüm

Yorum yap

cin malı ama kaliteli degil mi?
                            yani arastırmalarıma göre mükemmel kalitede bi elbise :idea:

Yorum yap

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X