Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Jarsedeki yırtığı nasıl tamir edebilirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Jarsedeki yırtığı nasıl tamir edebilirim

Merhaba arkadaşlar. Elbisemin üst kısmı, göğüs hizasında taşa sürtünmeden dolayı yırtılma olmuş. 4mm gibi bir yerde hasar oluşmuş ve o kısımdan neopren gözüküyor. Aslında ufak bir şey ama gittikçe büyümesinden korkuyorum. Bu kısımda tamiratın nasıl yapılacağı konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Olazsa aldığım yere mi götürsem?

Sevgiler

Ferhat abi

Eğer aldığın yer üreticiyse(kendileri üretmişse) kesinlikle aldığın yere götür, eğer değilse yapacağı işçiliğin iyiliğinden mutlaka emin olmadan kimseye verme yapması için.

Yorum yap

Teşekkürler Muzaffer, galiba en iyisi bu olacak. Yapayım derken daha da vahim hale getirmeyelim.

Saygılar ve de sevgilerimle

Yorum yap

Ferhat Bey,
        Kızıltoprak Shell arkası Sportech mağazası, üretici bağlantılı çalışıyor. İyi bir işçilik yapacaklarını tahmin ediyorum.
        Saygılar

Yorum yap

Teşekkürler şelçuk bey. Aslında tam sportech mağazasını bulunduğu binanın alt katında bu tür tamir işleri yapan biri var. Oraya da götürebilirim aslında. Benim amacım küçük bir yırtığı ben yapabilirsem boşuna oralara gitmiyeyim istemiştim. Ama görülen o ki gitmemiz icap edecek.
          İlginiz için tekrar teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X