Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yılmazlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yılmazlar

..

Snıper lerı deyılde dedıgın gıbı o eskı modellerını baya kullandım, bu yenı snıper lerın govdeler 30mm e cıkmıs kabze sıstemıde değişmiş özellikle eski modelınde tam kabze altında olan ve sorun yaratan ıpi tutan tırnak one alınmış...şişi ve lastıklerını bilmiyorum, sniper zıpkının fiyatı yine ucuz ama o kadar ucuzki ben lastık ve şişi tahmin edebiliyorum:)

Kullanan bi arkadaş cıkarsa daha guzel yardımcı olur sana..

Yorum yap

snıper güzel tüfektir.lestiğini palamutunu ve şişini değiştirirsen iyi berformans gözterir,ama iş zaten bu saydıklarımda bitiyo.bunları eski yılmazın profesyonelinede yapsan oda iyi sonuç verir. :lol:

Yorum yap

Arkadaslar daha önce de konusuldu. Yılmaz Tüfekçi denilen zıpkın Yılmaz'ın ürünü değilmiş. Yılmaz şu anda sadece Sniper üretiyormuş. Yılmaz Tüfekçi zıpkınların pek ucuz ve cok kalitesiz oldugunu söylüyorlar. Dikkatli olun. Eski topiklerden okuyun.
        Kemal Erbatur
        1969

Yorum yap

.............................

Yorum yap

Ucuz ve iş gorsun ıstıyorsan Apnea power point diyorum...
            şişi yılmazlardan baya ıyı ama yınede beğenmıyenler oluyo..
            Lastıklerı powerpoınt modlelerınde 20mm lık oluyo mıllet cekememekten şıkayetcı...yanı lastıklerıde fena deyıl..
            Palmutu da hayet hos oynak palamut..
            Fiyatıda makul :) yedek parçalarıda ucuz..
            Bende 90 lık var su an bı makoron kapladım govdeye bırde makarasını aldım memnunum..

Yorum yap

SpeCopS Nickli Üyeden Alıntı
              Lastıklerı powerpoınt modlelerınde 20mm lık oluyo mıllet cekememekten şıkayetcı...
              acaba alırken 16 yada 18 le değiştirirlermi :?

Yorum yap

Bende de powerpoint 90 lık var.Lastik 20 mm. Alışana kadar kurması biraz güç . Specops a da aynı yerden beraber aldık.Standart 20 lik lastiği 18 ile değiştirmelerini teklif ettik ama değiştirmediler. Ekstra ücret ödeyip 18 mm lastik almak zorunda kaldık :)
                Sertan SAVA? - ?stanbul

Yorum yap

Re: yılmazlar

luckymanx Nickli Üyeden Alıntı
                  Piyasada 2 çeşit Yılmaz zıpkın var YILMAZ TÜFEKÇİ PROFESİONAL ve YILMAZ SNIPER Bunlardan ilki hepimizin başlangıçta ilk kullandığı zıpkın olduğuna eminim fakat YILMAZ SNIPER nasıl bir zıpkın özellikleri nedir :?: Kullanan arkadaşlarımız varmı :?: Kıyaslarsak ne sonuca varırız :?:
                  www.yilmaz.com dan ayrıntılı bilgi alabilirsin
                  UMUT ARSLAN

Yorum yap

..

Yorum yap

elimde hala 80 model kullandığım 75'lik yılmaz tüfek var...taş altı çok iyi sonuç veriyor...çok sevdiğim bir zıpkındır...babamın bana aldığı ilk 45'lik tüfeğin arkasından bu tüfeği almıştı...hala gözüm gibi bakarım emektara...yılmaz türkiyeye bence sualtı dünyası için çok şeyler katmıştır...

Yorum yap

..

Yorum yap

serkan yeni modeli hakkında inan hiç bir fikrim yok,tanıdığım arkadaşlardanda kullanan yok...belki sana cevap verebilecek birileri çıkabilir...bence sen al bir sniper al ve kendin motifiye et...bakarsın güzel sonuçlar alabilirsin...

Yorum yap

sniperın eski tüfekle hiç bir alakası yok eski de kabze de kaset sistem yokdu şimdi kaset sisteme geçildi ayrıca gövde kalınlığı arttırıldı aşağıdaki başılta arasındaki farklar var.
                            http://zipkinci.com/forum/viewtopic....maz+t%FCfekler

Yorum yap

Yılmaz Tüfekçi Professional herkesin bildiği YILMAZ markasının taklidi.Yılmaz ın forumunda da bu cok konusuldu.Bilinen YILMAZ marka tüfekleri ilk üreten , isminide vermiş olan , Sn.Yılmaz Aygün dür.Sniper larda hakiki Yılmaz marksının son versiyonları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X