Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şamandıra

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şamandıra

Av esnasında şamandıra kullananlar memnunmu ne gibi faydası oluyor :?:
    ayrıca şamandıraya takip mesafesi olarak kaç metrelik ip bağlanması gerekmektedir :?: yapımı basite benziyor pratikerde satılan yüzme tahtasından faydalanarak bir tane yapıp el yapımına eklemeyi düşünüyorum.

Ben kullanıyorum. Uzun yüzüşlerde balık taşımak için extra zıpkın taşımak için gayet güzel oluyor. Su bile taşınır......

Yorum yap

Uzun süreli ve geniş meralarda vazgeçilmez olmalı. üzerinde taşıyabileceğin her şey verimli bir av yapmanı sağlıyacaktır. Ayrıca dinlenme , yerini teknelere veya partnerine belli etme , balıklarını taşıma , vb.... gibi artılarda sağlıyacaktır.

Takip mesafesi diye bir şey söz konusu değil. Eğer elinde sürekli taşımayı düşünüyorsan , dalabildiğin en derin mesafeye 5 mt daha eklemen gerekir (yani ip uzunluğuna)

Ben sürekli her merada teknesiz dalışlarda mutlaka şamandıra taşıyorum. kullanırkende 200 mt karelik alanlarda elimden bırakıp merayı gezdikten sonra tekrar dönüp alıyorum.

Yorum yap

ikinci zıpkını taşımak için ideal bir aparat. Alış bırakamazsın, body gibi oluyor..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X