Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ahşap zipkin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ahşap zipkin

ahşap zipkinlara meragı olan arkadaşlarla
    dan zıpkin hakkında bilgisi olan varmı.

merhaba profil kısmından ısım- soyısım yazarmısınız.
    ahsap zıpkınlar bırcok fırma tarafından yapılmakta oncelıkle sızın ne gıbı bır zıpkın kullanmak ıstedıgınız onemlı.tam olarak ne gıbı ozellıkler aradıgınızı yazarsanız sıtedekı arkadaslar bılgı ve tecrubelerıyle sıze yardımcı olacaklardır.
    F.?lkay TASKIN
    03/10/1977

Yorum yap

Re: ahşap zipkin

sponti4 Nickli Üyeden Alıntı
      ahşap zipkinlara meragı olan arkadaşlarla
      dan zıpkin hakkında bilgisi olan varmı.
      Ahşap zıpkın konusunu epey bir araştırıp sonra kendime bir tane aldım. Bu konuda avlanacagın av stili ve tüfek boyu önemli. 75 lik ve altı her türlü tüfegin ahşap olmasını gereksiz buluyorum (şahsi kanaatim) 90 ve daha uzun tüfeklerde ahsap kullanımının bazı avantajları var(90 bile sanki ahsap olmayabilir dıycem ama 90 lık ahsap fıyatları baya uygun). Ahşap tufekte bulunan boydan boya şiş kanalının atış hattını koruması, kullanım açısından su içinde daha kolay bir kullanımının olması, çift lastik kullanımına acık olması. Aklıma ilk gelenler bunlar. Ahsap satan firma sayısı her gün artmakta. Bu da hangisi sorusunu arttırmakta.Bence bazı firmaların fiyatları pek gercekle alakası olmamaktadır. Bu yuzden genel olarak forumda yazan arkadasların tecrübelerinden yararlanılmalıdır.Bence ahsap alınacaksa bunun kafasız olması gerekir. Kabze veya full ahsap secıme kalmıstır.(Sahsı fıkrım) :) Bu kadar aklıma gelenı yazdım daha farklı sorun olursa msn den konusuruz.

Yorum yap

yücel bey ne marka zıpkın aldığınızı sorabilir miyim?
        memnun musunuz?
        UMUT ARSLAN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X