Duyuru

Gizle
No announcement yet.

.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• .....

......

Birkan mrhabalar, bende bir ahşap zıpkın yaptım ama hiç bir yerde tetik mekanizması bulamadım.
    Sonunda onuda kendim yaptım...Eğer bulabilirsen banada adresi verirsen sevinirim. Xip.... verdiği resimlerde " Riffe " nin bir tetik resmi var .Ben onu yaptım.. Biraz uğraştırıyor ama yapılabiliyor.Onu 8 cm uzunluğunda 1,5 mm' lik 8mm genişliğinde kıvırdığım krom " u " nun içine yerleştirdim. Eğer uğraşmam dersen ben diğer ahşap zıpkına picassonun mekanizmasını uyarladım hiçte fena olmadı.Hemde uğraşsız. Resimleri bir kaç güne kadar paylaşacağım saygılar...
    SURWOOD AH?AP ZIPKIN
    Birol ?ENKUL - 1974
    [email protected]
    0 554 267 93 73

Yorum yap

........

Yorum yap

Selamlar Birkan, prensip gereği kimse sadece tetik vermek istemiyor... Ben senin yerinde olsam picassonun mekanizmayı uyarlarım dediğim gibi hiç fena olmadı...
        SURWOOD AH?AP ZIPKIN
        Birol ?ENKUL - 1974
        [email protected]
        0 554 267 93 73

Yorum yap

ilgine tesekkür ediyorum ama benim yptıgım zıpkına picassonun tetigini ziyan etmemek lazım picassonun en ucuz tüfegi dünyanın parasi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: pek takip etmedimama yine de fiyatlarinin yüksek oldugunu biliyorum tetigi kullanacagıma iyi bir picasso mu alsam acaba nedersin :roll: :roll: :D :D :D :D :D :D

Yorum yap

vallah 25 mılyona picasso zıpkın alıcağını sanmıyorum :) :) picasso tetık mekanızması sadece 25 ytl sandığın kadar pahalı değil

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X