Duyuru

Gizle
No announcement yet.

demka şiş nerde?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• demka şiş nerde?

istanbul için demka şiş arıyorum enrde ve fiyatını biliyorsanız yardım ederseniz sevinirim?

Demka şiş'in özelliği nedir kıwılcım ucuz oluşuysa ben de alabilirim fiyatını da arkadaşlar yazabilirlerse sewinirim.

Yorum yap

35-40 milyon sanırım
      Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
      ?ZM?R

Yorum yap

sordum 140 cm 42 ytl
        130 cm 40 ytl

Yorum yap

Peki demka'nın özelliği nedir diğer şişlerden artısı nedir?

Yorum yap

2 yıldır sürekli demka kullanıyorum.Vurmadığım tür kalmadı nerdeyse.Bu şişin en güzel özelliği 6.25 mm olması(en azndan ben onu kullanıyorum) kafa kısmında omer 6.3 ler gibi traşlanmış bir yüzey yk.Bu yüzden taşa dahi çararken içim çok rahat.
            fiyata gelince dün arkadaşa aldık 6.25 m 140 cm 40 YTL.şiddetle tavsiye ederim...Kullandığım en iyi şiş...

Yorum yap

abi parasıdan ziyade şiş nerde ben 6.50 lil alcam 75 için tas altı
              630 agashon için ama bulamadım ıstanbulda yardımı olcak?

Yorum yap

antalyada bol miktarda var

Yorum yap

isterseniz adress ve tel verebilirim

Yorum yap

Kemal bey ben sizden telefonu rica edebilirmiyim .Antalyadaysanız bu şişi almamızda yardımcı olursanız sevinirim.

Görüşmek dileğiyle sevgiler saygılar.

Yorum yap

Bu şişi ben de inceledim.Oldukça kaliteliydi.Sadece şişin kabzaya girdiği kısım diğer şişlerde ovalken bunda dörtköşeydi.Ben de benim Apache 75'e taktım şiş sağa sola dönüyordu.O yüzden almadım.Ama malzeme süper.
                      Ardahan Dikme
                      [email protected]
                      Kuzey Egeliler____
                      Extrablatt geri döndü.
                      Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

Arkadaşlar iki gün önce 35 ytl ' ye aldım. İzmitte bir av bayiinden. Ama mekenizmaya oturan kısım üstündeki düz yüzey ile lastiklerin takıldığı çentiklerin açıları biraz kaçık.şişi mekanizmaya taktığımda lastik çentikleri 5 derece kadar sola yatıyor.Yarın gidip değiştireceğim.Alırken dikkat edin.... Kalitesine diyecek bişey yok... saygılar...
                        SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                        Birol ?ENKUL - 1974
                        [email protected]
                        0 554 267 93 73

Yorum yap

abi istanbulda yok mu bu şiş yahu ?

Yorum yap

Onur Güner Nickli Üyeden Alıntı
                            2 yıldır sürekli demka kullanıyorum.Vurmadığım tür kalmadı nerdeyse.Bu şişin en güzel özelliği 6.25 mm olması(en azndan ben onu kullanıyorum) kafa kısmında omer 6.3 ler gibi traşlanmış bir yüzey yk.Bu yüzden taşa dahi çararken içim çok rahat.
                            fiyata gelince dün arkadaşa aldık 6.25 m 140 cm 40 YTL.şiddetle tavsiye ederim...Kullandığım en iyi şiş...
                            +1 ahşap tüfeğimde güçlü lastiklerle aynı şişi 2 senedir kullanıyorum onlarca kez taşa geldi banamısın demedi..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X