Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Zıpkıncı.com Üyelerinden Gelen Zipli Dosyalar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Zıpkıncı.com Üyelerinden Gelen Zipli Dosyalar

Herkese merhaba arkadaşlar.Birkaç sefer başıma geldi.Siteye üye arkadaşların maillerinden virüslü zipli uzantılı virüslü dosyalar geliyor.Arkadaşların bilgisi olmadığı halde böyle mailler geldiğini gördüm.Birisi sitenin veri tabanına mı girdi? Nasıl oluyor anlayamadım.Bu mesajımın amacı yalnızca siteye üye zıpkıncı dostları, gönderilen virüslere karşı uyarmaktır.Yoksa sitede kimseden böyle birşey beklemiyorum.
    Saygılar selamlar herkese.
    Ardahan Dikme
    [email protected]
    Kuzey Egeliler____
    Extrablatt geri döndü.
    Poseidon A?k?na!!!

Arkadaşlar başlığı pek doğru seçemedim sanırım.Kimse yanlış anlamasın.Dikkatli olunması için bu uyarıyı yapmayı uygun gördüm.Saygılar.
    Ardahan Dikme
    [email protected]
    Kuzey Egeliler____
    Extrablatt geri döndü.
    Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

Virüsler kendilerini otomatik olarak tüm listeye gönderir, size ondan gelmiştir. Kasıtlı değildir...

Yorum yap

Re: Zıpkıncı.com Üyelerinden Gelen Zipli Dosyalar

Extrablatt Nickli Üyeden Alıntı
        Herkese merhaba arkadaşlar.Birkaç sefer başıma geldi.Siteye üye arkadaşların maillerinden virüslü zipli uzantılı virüslü dosyalar geliyor.Arkadaşların bilgisi olmadığı halde böyle mailler geldiğini gördüm.Birisi sitenin veri tabanına mı girdi? Nasıl oluyor anlayamadım.Bu mesajımın amacı yalnızca siteye üye zıpkıncı dostları, gönderilen virüslere karşı uyarmaktır.Yoksa sitede kimseden böyle birşey beklemiyorum.
        Saygılar selamlar herkese.
        haklısın benden sana gelmıstı bıde msn adreslerıne davet oluyo hep karsı taraf eklemedıgı halde......

Yorum yap

Benim başımada geldi saol

Yorum yap

bılgı ıcın sagolun arkadaslar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X