Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Üzücü kaza

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Üzücü kaza

Milliyet gazetesinden alıntıdır.
    Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) Levent'teki kapalı yüzme havuzunda yemek yedikten sonra beline ağırlık takıp "su altında kalma denemesi" yapan yüzücü Tarık Batu Karakaş (26) boğularak öldü. Karakaş, dün 17.00'de kardeşiyle yüzme havuzuna girdi. Karakaş, bir süre sonra beline ağırlık sararak su altına girdi. Antrenman yapan bir yüzücü, yaklaşık 3 dakika su yüzüne çıkmayan Karakaş'tan endişelendi. Yüzücü, yanına gittiğinde Karakaş'ı hareketsiz buldu. Tekrar su yüzüne çıkan yüzücü, kardeşine "Durumu iyi değil" dedi, ancak "O ne zaman çıkacağını bilir" yanıtını aldı. Yaklaşık iki dakika sonra yeniden aşağı inen yüzücüler, Karakaş'ı baygın halde su yüzüne çıkardı. Dernek doktorunun müdahalesine rağmen Karakaş kurtarılamadı. TSYD Başkanı Onur Belge, Karakaş'ın derneğin üyesi olmadığını, havuza yüzmeye geldiğini ifade etti.

allah rahmet eylesin

Yorum yap

Yazık olmuş, allah rahmet eylesin..

Yorum yap

allah rahmet eylesin.

Yorum yap

Allah yak1nlar1na sab1r versin.....

Yorum yap

Allah rahmet eylesin. Statik apne çalışmalarını havuzun yüzeyinde ve mutlaka birisinin kontrolunda yapılması gerekiyor. Benzeri bir olay yıllar önce de Çeşmede olmuştu. Allah kalanlara sabır ve sağlık versin

Yorum yap

allah rahmet eylesin üzücü bir kaza daha

Yorum yap

Üzücü, Allah rahmet eylesin...

Yorum yap

Merhuma Allah'tan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı diliyorum...Gerçekten üzücü bir durum...

Yorum yap

...............................................

Yorum yap

Haberi gazeteden okuyunca bende cok üzüldüm. Allahtan rahmet yakınlarınada baş sağlığı dilerim.
                      Mür?it Uzuno?lu ?ZM?R

Yorum yap

Allah geride kalanlara sabır versin.

şunu tekrar hatırlatmak isterim;Statik apnea çalışmaları kesinlikle su yüzeyinde ve eşlikli yapılmalıdır.(Bu diğer apnea faliyetleri içinde böyledir,Yapmamanız gereken altın kurallar içinde geçer.)Bu tip aktiviteler yemek yedikten en az 2-3 saat sonra yapılmalıdır.

Bu arkadaşımız kaybettik ama bundan sonra bu tür üzücü haberler almamak dileğiyle.

Yorum yap

üzücü allah rahmet eylesın..

Yorum yap

Allah rahmet eylesin
                            Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Bunun yöntemleri var.Nasıl olurda çocuk oyunu gibi yapılır anlam veremedim.Arkadaşlar bileniniz çoktur ama ben yinede yazıyım.Eğer havuzda statik deneme veya antreman yapan varsa suya yüzükoyun elleri havuz kenarını tutucak şekilde olmalı.Dışarıdaki kişi arada sol veya sağ el veya parmak oynat diye komut verir.Sudaki eğer algılamazsa hemen müdahale edilir.Allah rahmet eylesin.......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X