Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MSN KULLANANLARIN DİKKATİNE!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MSN KULLANANLARIN DİKKATİNE!!!

gt; @rht.com uzantılı biri sizi msn'ine eklerse kabul etmeyin, rus hackerlar Türkler'e savaş açmış durumda. Virüs bulaştırıyorlar. Listenizdeki herkese söyleyin çünkü onlar ekleyince size de virüs bulaşıyor ve şu an
    antivirüsler bile işe yaramıyor. Virüs girince animasyon gibi bir iki
    saniyelik bir görüntü izliyorsunuz sonra hard diskindeki her şey
    siliniyor ve veri işlemez hale geliyor. Bu iletiyi tüm arkadaşlarınıza duyurunuz.

Teşekkürler Ali bey..

Yorum yap

Teşekkürler...

Yorum yap

Bana gerçekçi gelmedi. Hangi msn versiyonundaki hangi açıklıktan yararlanarak bana virüs bulaştıracak ? Msn üzerinden hangi tcp portumu etkin kılıp/kullanıcısını bulup diskimi silecek ?

Duyarlılığınıza teşekkür ederim

Yorum yap

Okana katılıyorum, o iş o kadar kolay değil animasyonla ancak trojan atabilir ama bilgisayarı formatlayamaz. Bu tür haberler insanları back-up(yedekleme) yapmaya zorluyor, aslında iyi birşeydir, ne olur ne olmaz diye bence her haftasonu 1 saatinizi bilgisayarı yedeklemek için uğraşın. Çok birşey kaybetmezsiniz

Yorum yap

tşk.

Arkadaşlar böyle bir ihtimal olmasada bence siz yinede tedbirinizi alın. Zira bazı hackerler öyle noktalara gelmişlerki bırakın bilgisayarınızdaki verileri silmeyi elinizin altındaki mausu araklıyorlar. :) Amacım zarar görmemeniz.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Eyvallah hocam sağolun

Yorum yap

Okan abiye katılmamak elde değil bunlar milleti galeyana getirmek için yapılmış şeyler ve ençokta neye yarıyor biliyormusunuz?
                  Sizin gibi iyi niyetli insanlar bu maili forward ediyor ediyor ediyor belki bir mailde 500 mail adresi yazıyor. Spam mail şirketleri bu mail adreslerini topluyor ve spam mailleri bizlere çakıyor.

Yorum yap

Sizin gibi iyi niyetli insanlar yazısını okurken kendimi biraz saf gibi hissettim. Peki arkadaş hatırlatmam için özür dilerim. ister aç ister açma...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X