Duyuru

Gizle
No announcement yet.

denizlerimizde köpek balıgı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• denizlerimizde köpek balıgı?

14 agustos pazar günü tgrt de dikkat adlı programda izledigim ve hayretler içinde kaldıgım türk sularında köpek balıkları tehlike yaratmaya başlamış 3 ayda 250 olay meydana gelmiş acık sulardan 2metre kıyıya kadar giren köpek balıkları saldırılardan 250 olaydan 150 ölümle sonuçlanmış 100 vakada ceşitli yaralanmalar görülmüş. devlet panik yaratmamak için bu olayları gizlemiş. programda isledigim kadarıyla 100 köpek balıgı daha türk sularına ulaşmak üzereymiş. bundan böyle artık sudayken daha dikkatli olmamız gerekecek. ayrıca bu olayların nerelerde meydana geldigi gizleniyor. allah yardımcımız olsun. hepimize kazasız ve köpek balıksız avlar dilerim........

3 ayda 250 saldiri 150 si olumle sonuclanmis pek inandirici gelmedi bana
    olsada devlet bunu gizleyemez diye dusunuyorum kaldiki pasific okyanusunun amerika kiyilarinda bile 3 aya 150 olumle sonuclanan saldiri dusmuyor

haber biraz bos geldi bana

Yorum yap

köpel balıgı

dalgıçmı bilmem ama bu yaratıklar 1820metreden koku alabiliyormuş kırmızı rengide cok seviyormuş karşınıza cıkarsa ne yaparsınız bilmem cıkarsada nasıl kacarsının oda soru işareti.???

Yorum yap

Re: köpel balıgı

..............

Yorum yap

Bilgin kardaşim, Dikkat programı komedi programı :) orada dalga geçiyorlardı :) :) :) Bende seyrettim o programı...:) Adamlar beya inanıdırmış ama seni yaaaa

Yorum yap

PROGRAMIN ADI NEDİR ACABA, şU ARALAR '' D İ K K A T '' DİYE SAÇMA SAPAN BİR PROGRAM VAR, şAKA PROGRAMI, SAKIN BU PROGRAM OLMASIN!!!!!!!!
            YOKSA MUTLAKA, ÖZELLİKLE DE BİZLER DUYARDIK ÖNCE, ...

Mesajı aynı anda atmışız, aynı fikirdeyim.
            Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

3 ayda 250 olay. gunde 3 olay gibi. ustelik de yuz tane daha geliyor. cok kotu cok. gelen yuz tane kargoda mıymıs. gumrukte mıymıs.
              Kemal Erbatur
              1969

Yorum yap

Aynen doğrudur traş program.

Yorum yap

ktheb Nickli Üyeden Alıntı
                  3 ayda 250 olay. gunde 3 olay gibi. ustelik de yuz tane daha geliyor. cok kotu cok. gelen yuz tane kargoda mıymıs. gumrukte mıymıs.
                  hayırlı olsun yüz tane daha,,,beğenmişler buraları... :D :D

Yorum yap

kofana-mk Nickli Üyeden Alıntı
                    Bilgin kardaşim, Dikkat programı komedi programı :) orada dalga geçiyorlardı :) :) :) Bende seyrettim o programı...:) Adamlar beya inanıdırmış ama seni yaaaa

Bence bu programı kaldırsınlar :P bak inanan nasıl paniklemiş.. yapmasınlar kardeşim böyle şeyler :P :P :P :P

Yorum yap

eskiden şimdi atv ana haberini sunan zat-ı muhteremin sundugu "şok" adında geyik nevinden bir program vardı...

onun bir benzeri sanıyorum...

seyretmem, seyrettirmem...

Yorum yap

merhaba o programda Prf. diye tanıtılan soytarı ne dedi biliyormusunuz : devleti protesto etmek için Ankaraya kadar yüzeceğim...programın ciddiyetini anladınımı bilmem. Hem kırmızı giyene saldırıyorlarmış, va bunlarla mücadele için özel köpek yetiştirelim dedi soytarı köpekbalığı Prf u....

Yorum yap

ya şaka programı bu hiç böyle bir şey olurmu 100 daha yolda onlarda geliyor falan :)
                          aynı programda metal 1ytl lerde altın var kuyumcular 30ytl ye alıyor diye haber yapmışlar valla ozaman dükkana her gelen demir 1ytl istiyordu :)

Yorum yap

------------

Yorum yap

Haklısınız arkadaşlar bende seyretmiştim bir kere bu kadar gereksiz bir prog. olamaz..İnsanlar rayting uğruna neler yapıyor.Bencede kaldırılmalı..
                              SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                              Birol ?ENKUL - 1974
                              [email protected]
                              0 554 267 93 73

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X