Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Apache - Comanche KArşılaştırma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Apache - Comanche KArşılaştırma

Selam Arkadaşlar,

Yıllarca apache-Cressi tüfek kullandım ve şu anda birde Comanche-Cressi tüfek sahibiyim.Ancak pratikte kullanım açısında herhangi bir fark göremedim.Sizlerin bilgisi varmı acaba aralarındaki en belirgin farklılıklar nelerdir? :roll:

Pek farkı yok Comanche'nin kafasını küçültmüşler, elcik aynı, makara sistemi değişmiş, kabzede göğüs dayama zımbırtısı kartuşa sabitlenmiş sökme imkanı yok, kalama tırnağının yeri değişmiş, mekanizma çalışma sistemi aynı. Tek değişiklik belki ilerde yapabilir bilemiyorum apachede arasıra tetik eziliyordu comanche 2 senedir tık demedi.

Yorum yap

Desenize sadece isminde değişiklik var........ :D
      SURWOOD AH?AP ZIPKIN
      Birol ?ENKUL - 1974
      [email protected]
      0 554 267 93 73

Yorum yap

Farkı Fiatı=)

Yorum yap

bence de sadecefarkı fiyatı aslında :cry: teşekkür ederim

Yorum yap

Apache artık üretilmiyor. Bu da göz önüne alınmalı.
            "Totally Addicted To Bass"
            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Bu haftasonu biraz nostalji yapıp Apache ile daldım ve bir şeyi daha farkettim...Kurulum açısından dipçikten dolayı Comanche çok daha rahat ...

Yorum yap

Bende comanche kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadık.Tahtaya vuralım tık tık tık :)

Yorum yap

comanche lerinizin kabzalarına iyi bakın şu anda piyasada yok.

Yorum yap

bende comanche derim küçülen kafa zıpkını daha dengeli yapmış.

Yorum yap

APAÇİ TÜFEK YAKIN ARKADAşLARIM VE YEGENİM KULLANDI TUTUKLUK YAPTIGI İÇİN KOMANÇİ ALDI VE ÇOK MEMNUN OLDUKLARINI SÖYLEYEBİLİRİM. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X