Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yasemin Dalkılıç 'a gidiyoruz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yasemin Dalkılıç 'a gidiyoruz

Arkadaşlar 24 Kasım tarihinde başlayacak olan serbest dalış kursuna gidiyoruz .. Grubumuza özel fiyatlar 5-8 kisi icin $300, 9-12 kisi icin $260 .
    Herkesin katılımını bekliyoruz.. Herkesi derin maviye davet ediyoruz ..
    Daha detaylı bilgi için :
    http://www.yasemindalkilic.com/tr/ku...asadvanced.asp

Ben almıyayım. Maviyi severim ama o kadar derini değil... :D

Yorum yap

Ozan bu fiyatlara sadece kurs üçretimi dahil konaklama ve diğer masraflar bizden mi eğer böyle olursa kişi başı 500 usd yi bulur ve geçer bu konu hakkında fikrin varmı.

Yorum yap

Soruları sorduktan sonra siteyi inceledim yol ve konaklama dahil değil diyorlar sadece tekne ve kurs masrafları dahilmiş bana biraz pahalı geldi esasında almak istediğim bir eğitim ileriki zamanlarda düşünürüz artık.Birde başka bir sorun var en önemlisi o 5 günlüğüne Antalyaya serbest dalış kursuna gidiyorum desem bir daha dönecek evim olmaz.Bizim hanım gps takıp nerdeyse denizde bile izleyecek halbuki hiç zampara bir adam olmama rağmen bu kadar güvensizlik neden acep.

Yorum yap

Arkadaşlar da oralarda oturan bir üyemiz yokmu .. >Biza soyle hesaplı bir kalacak yer falan ayarlasa

Yorum yap

Ozan kardeşim sen bu kursu verecek arkadaşlarla konuştun mu?Yoksa sitedeki bilgiler mi bunlar.Öğrenci işi falan yapsalar yaw.nereden baksan 700 milyon masraf var..Bilmiyorum ama biraz tuzlumudur nedir? :?:
            Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
            ?ZM?R

Yorum yap

normalde fiyatı 350 dolar . bize verilen fiyat indirimli

Yorum yap

Kursa katılalım

Bu kursa ben gideceğim, bu eğitim çok kilit noktalar içeriyor ve orta seviye bir dalgıçtan üst seviye bir dalgıca yükselmeniz bu şekilde mümkün. Çok yakın bir arkadaşım 36 m maksimum derinliğe inebilirken, şimdi bu kurstan sonra 46 m 'ye inebiliyor. Antrenman tekniği, kendinizi daha iyi tanımanız ve güvenli dalışları standart hale getirmeniz bu kursla mümkün olacak sonuçta ömrünüz boyunca 5 gün bir kursa gitmek, dalışı ciddiye alan insanlar için o kadar da zor olmamalı.
                Sevgiler

Yorum yap

olduk iki kişi indirimden yararlanmamız için 3 kişi daha gerekiyor arkadaşlaR haydiiii :))

Yorum yap

size katılamıyorum üzgünüm eğitimlerin uzun sürmesi halinde yükselme olur.kısa sürede hiç kimse çok fazla yol katedemez.
                    FİYATLAR ÇOK YÜKSEK

Yorum yap

Konu başlığının tarihine dikkat arkadaşlar, neredeyse 1,5 sene olmuş.

Bu arada lütfen Profil kısmından imza bölümüne ad, soyad ve doğum tarihinizi giriniz. Forum kurallarınca mecburidir.
                      "Totally Addicted To Bass"
                      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

:):):)

Yorum yap

Mustafa Paker Nickli Üyeden Alıntı
                          Konu başlığının tarihine dikkat arkadaşlar, neredeyse 1,5 sene olmuş.

Bu arada lütfen Profil kısmından imza bölümüne ad, soyad ve doğum tarihinizi giriniz. Forum kurallarınca mecburidir.
                          :D :D :D

Yorum yap

:D :D :D :D

Yorum yap

Gidenlerin yorumları nedir peki, fark var mı öncesi-sonrası bazında???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X