Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şu ORFOZU AVLAYACAK İNSAN VARSA HELAL OLSUN

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şu ORFOZU AVLAYACAK İNSAN VARSA HELAL OLSUN

Orfoz !!! - YouTube Dünya üzerinde böyle hayvanlarda var birde elinde 110 luk zıpkınıyla avuç içi kadar balıkları şişe takanlarda

Cevap: şu ORFOZU AVLAYACAK İNSAN VARSA HELAL OLSUN

trofelik balık çokta güzel avlanır ben ne bileyim balığın insanlar tarafından beslenip evcilleştirildiğini inerim atış menzilime girdimi vurur çıkarım bu hayvana bu kötülüğü yapan sukuacılar düşünsün.

Yorum yap

Sence yabani gibi mi yapıyor ?
      Gördüğünde farkı ayırt edemez misin.
      Kemik atsan gidip getirecek sanki.
      Kıyılır mı o güzelliğe ?

Yorum yap

Re: şu ORFOZU AVLAYACAK İNSAN VARSA HELAL OLSUN

Ben kıyamazdım açıkcası akvaryumda ki balıklarım bile bu kadar sıcak değil .

Yorum yap

Bence ikisininde yeri ayri
          yanliş yerde durmazlar ise sorun yok=)
          AVUKAT DURAL? SERTBA?
          1983
          ANTALYA/DEMRE
          PAD? : discover,scuba diver,open water.emergency first response,rescue diver
          CMAS:1 y?ld?z dal?c?
          05323084386
          En iyi AVCI eve sa? salim dönen AVCIDIR. Dal?n SA?LICAKLA :)
          [email protected]

Yorum yap

Ben şahsen öyle bir balık bulsam yuvasını bilsem avladım balıklardan ona bir iki tanesini veriri belirli aralıklarda besleerdim şu haber televizyona cıksa eminim hangi şehirdeyse o balık yada nerdeyse sırf onu sevmek için bir çok kişi dalar . Özellikle turistler bu tür olayları çok sever gerçi bazı tipler hemen geçe fenerle dalıp akşama yer ya neyse ...
            Kuğulu parkta gececilerin kuğu ları kesip mangal yapması gibi bi trajedi yaşanır ..(İnsanların içi açılsın diye parklara konan süs hayvanlarını yiyen Tipler oldukça ) ben parka gezmeye gideriö kafam güzelse keser yerim diyende çıkar

Yorum yap

Doğal yaşam yabani hayatı bozmak buna denir scubacı gidip seviyor insana alışık orfozda zıpkıncıyı gördümmü kaçmıyor :D sonuç bu :D kaç kez orfoz gördün kaç kez derine indin hiç sadece tahmin :D
              Fatih
              ?stanbul
              1978
              Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Yaz sezonunda yemleyip tristlere sevdirdikleri, evcilleştirdikleri balıkları, kış sezonunda parasız kalınca vurup satan arkadaşlar bilirim :)
                Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Necip OĞUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yaz sezonunda yemleyip tristlere sevdirdikleri, evcilleştirdikleri balıkları, kış sezonunda parasız kalınca vurup satan arkadaşlar bilirim :)
                  EN iyisi Sen onlarla arkadaşlığı kes senle şimdi arkadaş olurlar kötü günde arkadaş sanarsın yanında olmazlar Balıklardan kendine hisse çıkar :D

Yorum yap

Rıdvan SEDEF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Doğal yaşam yabani hayatı bozmak buna denir scubacı gidip seviyor insana alışık orfozda zıpkıncıyı gördümmü kaçmıyor :D sonuç bu :D kaç kez orfoz gördün kaç kez derine indin hiç sadece tahmin :D
                    Bana diyorsan max 7 metre indim hocam yeter çok bile zaten günde 1 paket sigara içiyom sonra videyolardaki gibi patlarız şimdi açıkta orfoz varda kıyıda yokmudur !!

Yorum yap

7 metre diyelimde havamız olsun yoksa caretta caretta gibi taşlık kenarda volta atıyom :D:D:D:

Yorum yap

AlanyaA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bana diyorsan max 7 metre indim hocam yeter çok bile zaten günde 1 paket sigara içiyom sonra videyolardaki gibi patlarız şimdi açıkta orfoz varda kıyıda yokmudur !!
                        yok kendime dedim yanlış anladın :D orfozla ilgili yorum yaptım illaki mesajın birinde biri kaç kez orfoz gördün kaç metre derine indinde yorum yapıyorsun diye yazarsa cevap olsun diye yazmıştım:D bende 4 metreye inip çıkıyorum :D
                        Fatih
                        ?stanbul
                        1978
                        Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

AlanyaA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          EN iyisi Sen onlarla arkadaşlığı kes senle şimdi arkadaş olurlar kötü günde arkadaş sanarsın yanında olmazlar Balıklardan kendine hisse çıkar :D
                          Lafın gelişi "arkadaş" Ticari, gececi, tüpçü vs. olan hiçbir insanla işim olmaz...
                          Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X