Duyuru

Gizle
No announcement yet.

El değmemiş meralar !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• El değmemiş meralar !!!

..............................................

kim bilir daha ne bilinmeyen gizemli yerler vardır.

Yorum yap

Yorum yap

Spearo Nickli Üyeden Alıntı
        Biz bir kaç arkadaş toplanıp bu haftasonu bi yoklayalım diyoruz ;)
        Bişey çıkarsa haber falan vermem boşuna beklemeyin :twisted: :twisted: :twisted:
        :D :D :D Bak abi bak bir kıyak yaparsın...

Yorum yap

bora;

yanımıza mangal falanda alalımmı ? , bakarsın çayır çimen bir yerçıkarda ,bakarız keyfimize :=)

Yorum yap

Yorum yap

Ege bolgesi icin olumlu konusmam imkansiz burada ...cunku burada gordugumuz yer isimlerine ben bundan 35 sene oncede dalmaya ve oltaya gidiyordum...gerci simdi oralari colden farksiz ya..Kokar limani ve cilga´dan ara sira bir seyler okuyorum..zamaninda oralari Orfoz´un yatagiydi her vurulan Orfoz 12 ile 20 kg arasinda degisirdi bilhassa Cilga´DA ,TEKTASTA ,KOKARDA yani ..SARPDERE VE GERENCE OLTA balikciligi icin oldukca mukemmeldi ama ...icinizde bilen herhalde vardir olmamasi imkansiz...zeytineli limaninda ´ki koylu balikcilar oralari dinamitle kurutmuslardir...zaten oralarda kopuk elli, pek cok balikcida vardir bu dinamit hastaligi yuzunden tabi...Gerci Gerence ve diger yerleride Dalyankoylu dinamitciler devamli bombalarlardi ama simdilerde sagolsun balik ciftlikleri...onlarin yuzunden hic kimse dinamit atamiyor buralarda...Siz Balik ciftliklerinin limanlari kirletiyorlar geyigine sakin inanmayin ...bunu o sitelerde oturan malum insanlar cikartiyor gerci bizde oralardayiz ama onlara hic dahil olmadik bugune kadar....neyse birde biz gerenceye giderken yol yoktu saatlerce yururduk hemde 1 otobus dolusu avci... :lol: bununla beraber cok guzel gunlerdi onlar.,,,neyse bunlari anlatmiyayim artik....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X