Duyuru

Gizle
No announcement yet.

terry maas blue water hunting pc game

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• terry maas blue water hunting pc game

selam elimde bu oyun var paylaşmak istiyorum nasıl olabilir bir türlü bulamadım
    yardım ederseniz seve seve kopyalayıp yollarım

not:oyunda açık deniz de tuna wahoo sail fish sea bass gibi açık deniz balıkları avlanıyor

Oyunun boyutu ne kadar, e-mail ile gönderilebilecek gibiyse bana gönderirsen bi siteye yerleştirir ve link veririz, isteyen oradan çeker...

Yorum yap

Sanırsam 600-700 mb var araştırayım nasıl yollayabilirim diye

Yorum yap

bu oyunu arıyordum :lol:

en kolayı bir bilgisayarcıda çoğaltıp bu şekilde arkadaşlarla paylaşabilirsin
        ikamet ettiğn yeri bilemiyorum ama izmir'de isen rahatlıkla bu işi üstlenebilirim

denkgele

iyi dalışlar

Yorum yap

Oyundan ben de istiyorum arkadaslar. Masrafini cekerim :P

Yorum yap

dostlar bilgisayarımda yazıcım mevcut ayrıca her hafta izmire geliyorum

birer numune çoğaltıp izmir,ist, ve diğer bölgelerdeki arkadaşlara yollayabilirim onlarda orada çoğaltabilirler

izmirde nasıl ve ne zaman görüşeceğimizi buradan anlaşabiliriz yalnız sadece pazar ve pazartesi izmirdeyim

Yorum yap

charcarias bornovada neredesin ben evka 4 te kalıyorum bornova meydanda buluşabiliriz ayrıca egede yüksek yapıyorum pzt. günü okuldayım yada küçük parkta görüşebiliriz

forumdan haber verirsen kolayca görüşebiliriz

Yorum yap

bornova'da küçük parka çok yakın oturuyorum. 159. sok
                cep tel: 542 314 06 90

manisa'da çalıştığım için genellikle saat 6'dan sonra müsait oluyorum. haberleşirsek buluşabiliriz

Yorum yap

Bir adet de bana gönderilirse İstanbul'daki arkadaşlara çoğaltıp dağıtabilirim.
                  Tel:0212 512 23 00 ; 0532 24 24 803

Yorum yap

birtanede ben isterem kuzeyli eger eline gecerse.birde bir önerim var bence arastırıp bu tarz zıpkın ve olta balıkcılıgı ile ilgili bütün oyunları bulup isimlerini belirtelim ve böyle oyunları almak isteyen fakat isimlerini cisimlerini bilmeyen arkadaşlar da ögrenmiş olur..mesela kendimden örnek vereyim 28 yasında eşşek kadar bi adam olmama ragmen:) o kadar balık hastasıyım ki böyle bi oyun olsa devamlı oynadım heralde özelliklede ava gidemedigim dönemlerde..hem bunları cocuklarada verip bu işi cocuk yastan asılamış oluruz..agac yasken egilir cocukluktan baslarlarsa her konuda cok daha bilgili ve duyarlı olarak yetisir gelecegin avcıları..bizleri gecerler vede bir cocuga bir seyi ögretmenin en kolay yolu oyun dur!:)

hadi bakayım bilgisayar kurtları iş başına!!:)

Yorum yap

balık avı için 3 oyun mevcut bu aralar tabi bendedevar

1.Pro bass fishing =>çok güzel e kolay oynanabilen bir oyun
                      2,Rappala bass fishing =>grafikler iyi oyun çok karışık ve zor çözemedim
                      3.In fisherman =>rappaladan daha kolay fakat pro bass kadar oynanabilir değil

ayrıca bende deer & turkey hunting diye bir oyunda var geyik ve hindi avlıyosun

şimdi ben bunları çekip kuzeyli sana yollayayım
                      sen onları ist. arkadaşlara dağıt yada kolay olacaksa malzeme satan bir mağazaya bırak arkadaşlar oradan alsın

ayrıca yılmaz forumda 1-2 oyun daha var

charcarias pzt günü ben seni ararım küçük parkta görüşüp ben sana oyunu veririm

Yorum yap

Mustafa kardeşim, CD'lerin mağzalardan dağıtımı biraz uygun olmaz gibime geliyor, bir nevi korsan CD bunlar :D ; sanırım mağzalar da bunu kabul etmez. Ama isteyen arkadaşların adreslerine gönderirim, görüşme imkanım olanlara da elden teslim edebilirim.

Adresim : Özcan DUMAN Final Dergisi - Nuruosmaniye Cd. Yeşilay İşh. No:17/1 K:1 Cağaloğlu / İSTANBUL

Tel: 0212 512 23 00 (PBX) - 0532 24 24 803

Yorum yap

Del mare

senden haber bekliyorum

Yorum yap

bu arada adım semih engez

Yorum yap

Arkadaşlar bir hayır severde bana gönderirse Antalyalılar benden alabilir

Doğu garajı Yeni Halk pazarı
                              C Blok No: 11
                              Gema Kuyumculuk
                              ANTALYA

.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X