Duyuru

Gizle
No announcement yet.

balık türleri hakkında...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• balık türleri hakkında...

bu topici balık çeşitleri hakkındaki sorular için kullanalım arkadaşlar. benim merak ettiğim birkaç soru var mesela. bilenler yazarsa sevinirim. mesela çipura benim bildiğim kadarıyla(doğalı) kırmızı yanaklı ve altın kaşlı olur. ancak denizden çıkan her çipura böyle değil bazıları siyah ve lacivert yanaklı oluyor(çiftlik değil yanlış anlamayın). çipuraların bildiğim kadarıyla üreme dönemlerinde yanaklarında kırmızılıklar oluşuyor. üremeden sonra bu kırmızılık gidiyor mu? diğeri ise karagöz türleri hakkında. sargos ayrı bir familyadan mı yoksa karagöz familyasına ait bir balık mı? sivriburun, baltabaş, ispari(isparoz) gibi balıklar karagöz familyasına ait ama sargos??? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

saydığın sargoz çüpra karagöz hepside ispari ailesindendir

Yorum yap

bak kardeş gir benim siteye www.taklaci.diyari.com orda balık ırkları ve özellikleri var orayı incele

Yorum yap

karagöz sargos sivriburun çupra ısparoz aynı ailenin türleri diye biliyorum

Yorum yap

çiftlik çipurasıyla doğal çipura da zamanla farklılık gösteriyo ondan da olabilir

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X