Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beyaz kırlangıç gibi bir şey

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Beyaz kırlangıç gibi bir şey

Arkadaşlar bembeyaz kırlangıç a benzeyen ama biraz daha küçük olan yaklaşık 30 cm birşeydi bu balık ne olabilir dipte yatıyordu bilmediğim için avlamadım yasak bir tür olabilir diye. Bilen yardımcı olsun lütfen

Bence o ölü bir kırlangıçmış

Yorum yap

:D :D :D

Yorum yap

vallaha olurmu olur

Yorum yap

Abi görmeden kesin bir şey diyemiyeceğim ama morino yani mersin balığı olabilir dediğin balık.Ayrıca koruma altında olan bir türdür... :twisted:

Yorum yap

Öksüz falan olmasın, yada keler gibi birşey...

Yorum yap

üzgün diye biliriyorum ben o balığı bende görmüştüm öle bişi bakmıştım...

Yorum yap

Neyse yasaklı birşey olsa herkez bilirdi sanırım birdahaki sefer alır ve fotoyu koyarım buraya

Yorum yap

öküz balığı derler lezzetli değildir ama çorbasını yapanlar vardı bir zamanlar.
                  kırlangıça benzer ama ağzı yukarı bakar garip bir türdür,kafası çok serttir.
                  denizden babam çıksa yerim diyenler için güzel bir av olabilir :-)

Yorum yap

herkese teşekkürler

Yorum yap

Kırlangıcın bir türü olan Öksüz balığı olabilir, aslında turuncu renklidir, ama derinde ışığın az olduğu yerde beyaz gibi görünmüş olabilir. Eti kırlangıç gibidir, kafasının dışı tamamen kemiktir, sanki miğfer giymiş gibi, ve üst çenesinde iki çok keskin çıkıntı vardır ki, balığı tutarken bunlardan sakınmak gerekir, çok kötü kesebilir.
                      Morina ile Mersin balığı birbirinden farklı türlerdir, birbirleriyle ilgileri yoktur.

Yorum yap

Bunlardan biri miydi gördüğünüz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X