Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ekim - Kasım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ekim - Kasım

Herkese Selamlar ,

Kasım başında bayram tatili var. (çok olmasada) Bizde bu arayı değerlendirmek istiyoruz. Artık havalarda soğudu.

Benim sizlere danışmak istediğim. Bu aylarda muhtemel hava sıcaklığını, su sıcaklığını ve merayıda değerlendirdikten sonra hangi bölgeye gitmenin daha verimli ve zevkli olacağı. Benim aklıma gelen yerler "İzmir,Saroz,Gökçeada,Erdek,Ayvalık". ( En uzak İzmiri düşünüyorum. )

Görüşlerini ve tecrübelerini paylaşan herkese şimditen teşekkürler.

bu aylarda genelge levrek ve karagöz güzel av verir ben saroz yada gökçe ada derim.
    iyi avlar

Yorum yap

uzak durun adamdan.....gelmeyiiiiiin....

Yorum yap

murat bey ada'da av yasağı ne durumda?
        iyi avlar

Yorum yap

adada av yasag1 yok ,askeri alanlar ve liman içinde girmezseniz sorun yasamazs1n1z birde sahil güvenlik belgeleri eksik teknelere elkoyuya okadar bunun d1s1nda rahat ol,
          ha bide gizli meralar1ma tesadüfen gidip dinamit atmak ve talan etmek, bal1g1 ürkütüp kaç1rmak yasak tabi.... ehe ehe ehehe
          rast gele.....

Yorum yap

ne mutlu vakit bulabilenlere

Yorum yap

Adanın kuzeyinde ava yasak bölge var. Yıldız koyundan yelken kayalarına kadar her türlü avcılık yasak, sirkülerde yazıyor.

Yorum yap

imrozlu Nickli Üyeden Alıntı
                adada av yasag1 yok ,askeri alanlar ve liman içinde girmezseniz sorun yasamazs1n1z birde sahil güvenlik belgeleri eksik teknelere elkoyuya okadar bunun d1s1nda rahat ol,
                ha bide gizli meralar1ma tesadüfen gidip dinamit atmak ve talan etmek, bal1g1 ürkütüp kaç1rmak yasak tabi.... ehe ehe ehehe
                rast gele.....
                murat bunlar ıyı haber yahu :)

Yorum yap

iyi haber gibisi yoktur kubilay,
                  adan1n kendine has kurallar1 vard1r,
                  adan1n kuzeyindeki ava yasak bölgede zaten en verimsiz yerlerinden biridir isabet olmus derim herzaman .....laf1n1 etmeye deymez biryerdir.....ama nas1l olupda oray1 sualt1 milli park1 ilan etmisler hala anlamam....adada sualt1 güzelligi olarak oraya on basan yerler vard1r...
                  neyse konumuza dönelim.....my 1sland.......

Yorum yap

kısmet olursa zıyaret etmek ıstedıgımbır yer oldu :) artık

Yorum yap

gökce adada daha önce denize girmeyen arkadaşlara tavsiye etmem orayı gördükden sonra marmarada denize girmek istemezsiniz.
                      Halit Uçar-1969

Yorum yap

Murat bey ,

Gökçeadaya gelsek bize adanızı tanıtırmısınız.

selamlar.

Yorum yap

ben istanbulda yas1yorum ama adaya gitmek isteyen olursa yard1mc1 olurum tabi.....

Yorum yap

serdar sen her zaman saroza git pişman olmazsın
                            Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

niye mustafa sen adaya gidip pismanm1 oldun ki.....????

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X