Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ZIPKINCILIK ELDEN GİDİYORMU ?

Gizle
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • ZIPKINCILIK ELDEN GİDİYORMU ?

  TARIM VE KÖY İşLERİNİN HAZIRLAMAKTA OLDUĞU YENİ SÜRKÜLERLE İLGİLİ SÖYLENTİLER KULAKTAN KULAĞA GEZMEKTEDİR.ÖĞRENDİĞİM KADARIYLA TURİSTLİK BÖLGE ADI ALTINDA SAHİLLERİMİZDE DALIş YASAKLARI GETİRİLMEK İSTENİYOR.
  18 EKİM İÇİN BİR BİRLİK ÇAĞRISINDA BULUNDUK. DAHA ÖNCEKİ KATILMDA BULUNAN ARKADAşLAR HARİCİNDE YOĞUN BİR KALABALIK BEKLİYORUZ. şAHSIM ADINA BU SPORU SEVDİĞİM İÇİN BİRLİKTE HAREKET ETMENİN ,BÜYÜK BİR YUMRUK OLMANIN AVANTAJLARINI YAşAMAK İSTİYORUZ.SİZLERİN BU KONULARLA İLGİLİ GÖRÜşLERİNİZİ BELİRTMENİZİ VE ORTAK ÇÖZÜMLER ÜRETMENİZİ BEKLİYORUZ.
  BU HOBBY NİN BİR MÜSABAKA SPORU ALTINDA AVANTAJLARINI YAşAYABİLMEK HAYALİMİZDİR. BİZLERE ANLAMSIZCA GETİRİLEN YASAKLARIN MANTIK ÇEREÇEVESİNDE OLMASI GEREKMEKTEDİR.SAÇMA SAPAN MADDELERLE BU SPORUN ÖNÜNDE GEÇMEK İSTEYENLER VEYA SCUBA GRUPLARININ VERDİĞİ MÜCADELE SONUCUNDA BİZE ÖCÜ GÖZÜYLE BAKMALARINDAN RAHATSIZLIK DUYMAKTAYIZ.
  BU KONULARI KONUşUP FİKİR BİRLİĞİNE VARABİLECEĞİMİZ TOPLANTI VE GÖRÜşMELERE KATILMAK HER DENİZ SEVDALISNIN GÖREVİDİR.ELİMİZE BÖYLE BİR BİRLİK ÇAĞRISI GELMİşKEN İLGİ GÖSTERİLMEMESİ BU TARZ HEVESLERİ KIRACAKTIR.VE HİÇBİR ZAMAN BİRLİKTE OLUşABİLECEK BİR GÜÇTEN YARAR SAĞLAYAMAYIZ.
  SİZLERDEN YOĞUN İSTEK BEKLİYORUZ.YOKSA YAKIN ZAMANDA ZIPKINLARI SÜS DİYE DUVARA ASACAĞIZ ARKADAşLAR.BEN BUNU İSTEMİYORUM VE BÖYLE GÜZEL BİR SPORU YALNIZ BIRAKMAMAK GÖREVİMİZDİR.HERKESE SAYGILAR DİLERİM
Hazırlanıyor...
X