Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şiş kırılması

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şiş kırılması

Arkadaşlar iri balıklarda şiş kırılmasını azaltacak bildiğiniz iyi bir şiş var mı?

apnea 6,5 inox şişler 1900N/mm2 ye dayanıklı
    daha dayanımlı şiş ne var kii?bilen yazsın
    tabi esneklikte önemli apnea nın balığı vurduktan sonra böle hilal şekline gelip kırılmadığını gördüm:)

Yorum yap

apnea şişerin kaliteli olduğuna katılmıyorum daha benimki yeni kırıldı 2 yıldır demka kullanıyorum ona hiç birşey olmadı diğer markalar nasıldır kullanmadım biilmiyorum.

ayrıca apnea şişler yamuluyor bilginize kaç kişide gördüm

Yorum yap

Biçok şiş kullandım ama Demka bambaşka. Bileylerken bile zorlanıyor insan. Bütün iri trofelerimi 6.25 Demka ile aldım...

Yorum yap

demka kullanıyorum ve çok memnunum.. arkadaşımda OMER şiş vardı kayaya çarpma sonucu kırıldı.. Demkayı kaç defa kayaya çaktım, kayayı deldi ama şiş yamulmadı bile.. :roll:

Yorum yap

osiris Nickli Üyeden Alıntı
            demka kullanıyorum ve çok memnunum.. arkadaşımda OMER şiş vardı kayaya çarpma sonucu kırıldı.. Demkayı kaç defa kayaya çaktım, kayayı deldi ama şiş yamulmadı bile.. :roll:
            Emre kayalardan uzak dur . Gezer balık takıl birazda :twisted: :twisted: :twisted:

Yorum yap

Onur Güner Nickli Üyeden Alıntı
              osiris Nickli Üyeden Alıntı
              Emre kayalardan uzak dur . Gezer balık takıl birazda :twisted: :twisted: :twisted:
              bak ya gezmeyen balıkla işim olmaz benim.. sen de acayip görünümlü tanımlanamayan mağra balıklarını bırak artık.. :lol:

Yorum yap

m

ben 130 lukta (apnea dentice )gül dikeni demka düşünüyorum
                iyi çözüm olur herhalde

Yorum yap

omer master competıtıonda kullanılan omerın 6.5 mm lık sıslerı guzel. cok lıman taslarında atısımda tastan parca ıle gerı dondu sorun yok. bırde devoto sıslerınde haklı bır unu var. ama atıs mesafenız ve acınıza gore en saglam sıs bıle kulak delıgınden kırılabılır. ama sısı kırabılecek buyukluktekı balıklara 6.5 ten asa kalınlık kullanmamak lazım.

Yorum yap

Onur Güner Nickli Üyeden Alıntı
                    Biçok şiş kullandım ama Demka bambaşka. Bileylerken bile zorlanıyor insan. Bütün iri trofelerimi 6.25 Demka ile aldım...

ayni 6.25 demka degil herhalde bendeki 6.25 demka... cok kolay bileniyor bendeki. rengi de sari bir malzemeyle alasim yapilmis gibi... nedendir acaba?
                    Kemal Erbatur
                    1969

Yorum yap

koptum emre yaavvv,acayip görünümlü magara balıkları haaa
                      ,onur duy duy...hehe

Yorum yap

evet bende apneadan cok memnun degılım kırılması cok kolay oluyor.ama bu demka yı izmirde nerde bulabılırım bılen arkadas varmı acaba

Yorum yap

ya arkadaşlar şişi kırmayı nasıl beceriyorsunuz ? ben yay çeliği almıştım paslanıyor diye 1mt parçasını kanca yapmak için bükmek istedim bükemedim kaldıki kırılacak ?? kırılanlar hava çeliği veya civa çeliği olabilir yoksa ancak ucu eğilir veya kırılır. el yapımında alperin yaptıkları var yay çeliğinden imal ediyor bence kırılanların yerine deneyin.

Yorum yap

Arkadaşlar bana göre şişte marka onemli değil . Dayanaklı şiş istiyosaniz gül dikeni şiş kullanmalısınız.

Yorum yap

ozan kardesım nerde bulabılırım o dedıgın şişlerden

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X