Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KARADENİZ'DE PALAMUT BOLLUĞU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• KARADENİZ'DE PALAMUT BOLLUĞU

Dalıcı Dostlarım ;
    Karadenizde ikamet eden arkadaşlarla konuştuğumda kıyamet gibi palamut olduğunu söylediler.Bu bolluktan nasibini alanlar oldu mu?

Bence yalan abi, avcı tekneler bu sezon denizlerimizde yaşayan palamutun tamamını yok etmeye karar verdiler ve bu sırada oluşacak bolluğu açıklamak için önceden bu yalanı attılar ortaya, haberlerde falanda çıktı bu konular, yalnız anlayamadığı neden hala palamut 7 milyon, buzhane olanlarınsa 3 tanesi 10 milyon ?

Yorum yap

valla 5 ytl olanları akşam 8 den sonra 3 tanesini 10 ytl ye alıyorum ya gerisi yalan :D

bi bolluk söz konusu, geliboluda da koca balıkçılarda 2 tane levrek, 10-15 ıskarmoz, gerisi sırf palamut

Yorum yap

arkadaşlar ne yalanı gözümle gördüm lakin fiyat konusuna gelince büyük takımlar tutları balığın hepsini piyasaya sürmüyorlar iskenderuna orkinos çifliklerine yem olarak gönderiyorlar böyle oluıncada biliçli olarak ucuzlatmıyorlar
        saygılarla

Yorum yap

birolkarakuz Nickli Üyeden Alıntı
          arkadaşlar ne yalanı gözümle gördüm lakin fiyat konusuna gelince büyük takımlar tutları balığın hepsini piyasaya sürmüyorlar iskenderuna orkinos çifliklerine yem olarak gönderiyorlar böyle oluıncada biliçli olarak ucuzlatmıyorlar
          saygılarla
          Yaptıkları kesinlikle Katliam madem piyasaya sürmüyorlar bıraksınlar denizde, az avlansınlar. orkinoslara başka yemmi yok.

Yorum yap

nasip ne demek balığın soyunu tüketecem:):)

Yorum yap

bunların yaptığı katliamdam başka birşey değil, böyle giderse üç beş yıl sonra denizlerimizde birçok balığım soyu tükenecek,yazık çok yazık :x :cry:

Yorum yap

palamut

Arkadaslar geçen hafta kumkapı balık haline ugradım.
                karadenizden gelen palamut dolu kamyonlara inanamadım.
                1750 ye kadar dusmüştü fiyat.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X