Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tekne tamirinden anlayan var mı???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tekne tamirinden anlayan var mı???

Arkadaşlar merhaba benim Altınolukta 2 adet teknem var biri 3.75 İstanbul yat ın teknesi...geçen sene şahin deresindeki ufak çaplı bir selde sürüklendi... şükür buldum 12m derinden çıkardık ancak burun tarafı hasar görmüş...iki de el büyüklüğünde delik var onun dışında sağlam görünüyor....en kısa zamanda resimleri ekliycem....bazıları suda kalmış tekneden hayır gelmez diyor ...sizce vericeğim emeğe değer mi?? :roll: Uğraşmalımıyım yoksa ne yapsam boşa mı gider?? Bide bende ki diğer tekne/ 4,15 fiber / 7 senelik bi tekne ama ben bu sene tamamen elden geçirdim ve dört kat polyester daha attırdım iyi durumda ...bunun ikinci el piyasası nedir?? şimdiden cevaplarınıza teşekkür ederim Hepinize sevgiler saygılar :)

tamir

merhaba,
    öncelikle teknenin başına gelenlerden dolayı geçmiş olsun inşallah böyle bi olayı bi daha yaşamazsın.
    fiber malzemenin suyun üstünde veya altında kalmasıyla bozulacağı bana pek mantıklı gelmiyor. zaten bunlar hep suda değil mi? yani 'bundan hayır gelmez' diyenlere katılmıyorum. fiber malzemenin tamiri çok kolay ve basit. biraz uğraşı ile kendin bile yaparsın ama yinede bir bilene yaptırırsan daha iyi olur. ayrıca tamiride çok para tutmuyor. bence tekneyi heba etme, yaptır derim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X