Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dalis hakkinda itiraf

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dalis hakkinda itiraf

Adana ili Yumurtalık-Karataş bölgelerinde dalan arkadaşlara son durumu sormak isterim..Meralarda durum nasıl? Niye mi sordum ? Koca yaz bitii ve ben hala dalabilmiş değilim de... :evil:

Buna mukabil bilgi alabilirsem çok sevinirim..Belki bu haftasonu siftah yaparım..3 ay boyunca boş zamanımda habire bakım yap,elden geçir,çeşitli kombinasyonlar dene..Bıktım be ya!!! Pırahın dalacam yav :D :D

Dalın sağlıcakla :)

Gokhan bey,oncelıkle tanısmak ısterım,bende adanada oturuyorum,yumurtalık ve karatas la ılgılı bılgı almak ıstemıssınız.En son yaklasık 2 hafta once karatas ve 1 ay kadar oncede yumurtalık bolgesınde dalış yapma ımkanımız oldu.Su daha oturmamıs,sanırım bır kac gun ust uste esen bır poyraz ıstıyor.Sabah saatlerınde nıspeten daha ıyı gorus olabılır ama kıyı kesımlerde.Öğle saatlerıne dogru guneyden esen ruzgar denızı tekrar bozuyor.Tanısmak dılegiyle,Hoşçakalın.......

Yorum yap

Serdar bey;
      İş yerim karşıyaka sanayi çarşısında ..İş telefonum 324 86 36..Buyrun beklerim ..Çay,kahve :)

Yorum yap

Selamlar.. Yazıyı yeni gördüm..Başlığı keşke Akdeniz Bölgesine yazsaydınız orda daha uygun olurdu.. Ben de adana'da oturuyorum..ÇukurOva ünv. öğrencisiyim. Serdarla birlikte dalış yaparız.. Adana ve yumurtalıkta deniz hala kötü.. Ekim'de düzelir tahminimizce..

Yorum yap

OK...şu andan itibaren Akdeniz Blg deyiz..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X