Duyuru

Gizle
No announcement yet.

***TÜRKİYE şAMPİYONASINA KATILAN ARKADAşLARA BAşARILAR******

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ***TÜRKİYE şAMPİYONASINA KATILAN ARKADAşLARA BAşARILAR******

EVET ARKADAşLAR CUMARTESİ SABAH SAAT 10 DA BAşLAYACAK VEDE SAAT 16:00 DA SONA ERECEK TÜRKİYE ZIPKINLA BALIK AVI şAMPİYONASINA KATILACAK TÜM ARKADAşLARIMIZA şİMDİDEN BAşARILAR DİLİYOR, NETİCEDE KAZANAN VEDE DERECEYE GİREN ARKADAşLARIMIZIN ÜLKEMİZ ADINA YURTDIşINDA BÜYÜK BAşARILARA İMZA ATMASINI TEMENNİ EDİYORUM...

RÜZGARSIZ, DALGASIZ, BERRAK SUDA, BOL AVLI VE EN ÖNEMLİSİ KAZASIZ BİR YARIşMA DİLEĞİYLE...
    Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Re: ***TÜRKİYE şAMPİYONASINA KATILAN ARKADAşLARA BAşARILAR**

Mustafa KANMAZ(BaRBaR) Nickli Üyeden Alıntı
    EVET ARKADAşLAR CUMARTESİ SABAH SAAT 10 DA BAşLAYACAK VEDE SAAT 16:00 DA SONA ERECEK TÜRKİYE ZIPKINLA BALIK AVI şAMPİYONASINA KATILACAK TÜM ARKADAşLARIMIZA şİMDİDEN BAşARILAR DİLİYOR, NETİCEDE KAZANAN VEDE DERECEYE GİREN ARKADAşLARIMIZIN ÜLKEMİZ ADINA YURTDIşINDA BÜYÜK BAşARILARA İMZA ATMASINI TEMENNİ EDİYORUM...

RÜZGARSIZ, DALGASIZ, BERRAK SUDA, BOL AVLI VE EN ÖNEMLİSİ KAZASIZ BİR YARIşMA DİLEĞİYLE...
    mustafaya katılmamak mumkun degıl son gunlerın en anlamlı topıklerınden bırı bence senıde tebrıkederım mustafa :)

Yorum yap

tüm yarışmacılara başarılar dilerim.özellikle rekor kıracak olan umberto pelizari ye. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Herkese başarılar

Yorum yap

kemalcelik Nickli Üyeden Alıntı
          tüm yarışmacılara başarılar dilerim.özellikle rekor kıracak olan umberto pelizari ye. :lol: :lol: :lol:
          Alemsin abi :D

Yorum yap

katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Yorum yap

Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar.
              "Totally Addicted To Bass"
              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Re: ***TÜRKİYE şAMPİYONASINA KATILAN ARKADAşLARA BAşARILAR**

Mustafa KANMAZ(BaRBaR) Nickli Üyeden Alıntı
                EVET ARKADASLAR CUMARTESI SABAH SAAT 10 DA BASLAYACAK VEDE SAAT 16:00 DA SONA ERECEK TÜRKIYE ZIPKINLA BALIK AVI SAMPIYONASINA KATILACAK TÜM ARKADASLARIMIZA SIMDIDEN BASARILAR DILIYOR, NETICEDE KAZANAN VEDE DERECEYE GIREN ARKADASLARIMIZIN ÜLKEMIZ ADINA YURTDISINDA BÜYÜK BASARILARA IMZA ATMASINI TEMENNI EDIYORUM...

RÜZGARSIZ, DALGASIZ, BERRAK SUDA, BOL AVLI VE EN ÖNEMLISI KAZASIZ BIR YARISMA DILEGIYLE...

FAZLA SOZE NE HACET.
                +1

Yorum yap

Kazasız, belasız, bol av vurmaları dileğiyle. Yarışmacı arkadaşların tümüne başarılar diliyorum. Hepsine rasgele.

Yorum yap

bırmukabele. katılıyorum. basarılar.

Yorum yap

Pelizzari zaten av videolarına da girmeye başladı, poseidon olacak adam valla başımıza :P www.sualtiavi.com

Yorum yap

Herkese başarılar........Kazasız, belasız....

Yorum yap

başarılar diliyorum tüm arkadaşlara ,kazanan arkadaşlar umarım ülkemizi en iyi şekilde temsil eder...

Yorum yap

Tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Yorum yap

Tüm arkadaşların dileklerine katılıyorum.. Başarılar...
                              SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                              Birol ?ENKUL - 1974
                              [email protected]
                              0 554 267 93 73

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X