Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SABAH AVIMI DAHA BEREKETLİDİR AKşAM AVIMI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SABAH AVIMI DAHA BEREKETLİDİR AKşAM AVIMI

Arkadaşlar bana gore sabah erken yapılan av daha bereketli geçiyor en azından ben yaşadığım av tecrübelerim açsından böyle düşünüyorum sizlerin düşünceleri nelerdir sabah avı daha bereketli diyorsanız nedeninide yazarsanız sevinirim.

Not: akşam avından kastım (ikindi vaktinden hava kararana kadar olan zamandır)
    Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Bencede sabah avının yeri bi başka
    Cengiz ?ENGÜL-1958
    ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

herhangi bir sebepten dolay1 sabah erken kalkt1g1m zaman vücudumda degisik etkileri olan adrenaline benzeyen birsey oluyor bu da konsantrasyonumu bozuyor,bu yüzden sabah1n d1s1ndaki zamanlar1 tercih ederim.
      sabah uykusu gibisi yoktur......

Yorum yap

Merhaba,

Benim açımdan sabah avı her zaman daha verimli geçiyor...

Yorum yap

Sabah avı her zaman için daha iyidir bence olta olsun zıpkın olsun bu böyledir resimlerle kanıtlayabilirim :D

Yorum yap

bence akşam üstü avı daha iyi çünkü balıklar derinlerden sığ sulara yemlenmek için geliyor. sabah yapacaksam 5-6 gibi avlanmak da iyi çünkü güneş yeni yeni kendini gösteriyor.ama murat abiye katılıyorum,sabah uykusu da çok tatlı oluyor :)

Yorum yap

Güneş henüz yeni doğarken verimlidir. Ama ben büyük balıkları ya öğlene doğru saat 10 gibi ya da öğlenden sonra 4 gibi alıyorum. Genel anlamda avdan bahsedersek sabahın ilk ışıkları balık yoğunluğu için verimli...

Yorum yap

Özellikle kışın akşam suyu favorimdir. Güneş battıktan sonra 10 dakika içinde art arda 3 levrek almıştım, palet vuruyorum levrek...palet vuruyorum levrek. Yazları ise en verimli avlarımı sabah yaptım, akşam suyu pek verimli geçmedi.
                "Totally Addicted To Bass"
                Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Sabah avı hiç tartışmam bile.
                  Ardahan Dikme
                  [email protected]
                  Kuzey Egeliler____
                  Extrablatt geri döndü.
                  Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

bende oyumu sabah avı tercihinden yana kullanıyorum.

Yorum yap

bence mevsımsel zıra cok verımlı sabah avlarımda aksam avlarımda oldu sezon cok etkılı bence ama sabah ı sevıyorum

Yorum yap

sabah avıda çok verimli oluyor..ama öğleden sonraları özellikle akşama doğru güneş batarken denizde bir hareketlenme oluyor özellikle avcı balıklar için,büyük balıklar kıyıyı daha çok ziyaret ediyor......akşam üzerleride çok güzel av yaptığım oldu...

Yorum yap

SÜMER ABİ HAKLISIN BENCEDE AKşAMLARI DAHA BUYUK BALIK AVLAMA şANSI ARTIYOR
                          Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Sabahları Balıklar sığdan derine , akşamüstleri ise derinden sığa doğru hareket ediyorlar. Sığdaki balık daha tedirgin oluyor genelde. akşamüstü yapılan agaşonlara cevap veren balıklar ağırlıklı olarak derinden korkusuzca geliyor. Sabahları ise agaşonlara cevap veren balıklar daha tedirgin oluyor. benim tercihim günü kazanmak açısından sabah dalışları oluyor.

Yorum yap

sabahları güneş görünene kadar olan zamanda balık rahat vuruluyor güneş az yükseldimi iş bitiyor. güneşi arkaya alıp devam edebilirsin .akşam suyunda ise balıklar sabaha nazaran daha sakin oluyorlar
                              Hakan Ceyhan (kyocera)
                              Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X