Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cressi marka avcı elbisesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cressi marka avcı elbisesi

iki gün önce uzun araştırmalarım sonucu :) cressi marka serbest dalış elbisesi aldım.Fiyat ve kalitesi bana iyi gibi geldi ama neopreni hakkında bir bilgim yok.Eğer bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.Bir de serbest dalış için palet arıyorum yine cressinin karbon alaşımlı gara2000 modeli hoşuma gitti ve fiyat olarakta uygun.bu iki konuda bana bilgi verirseniz sevinirim.

bu imza bölümüne ismimi yazdıgım halde görüntülemiyor.bir şeyi yanlış yaptım galiba,anlamadım

Yorum yap

elbiseyi kaça aldınız ?
      **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

cressini ucuz imalat elbisesi bende giyiyorum çok güzel elbise yerli elbiselerden bin kat daha iyi gara 2000 palette sert palet uzun satıh yüzüşlerinde çok çabuk yorar

Yorum yap

elbiseyi 290ytl ye aldım palet olarak picasso black team i sordum fiyat olarak aralarında pek fark yok ama cressinin paleti karbon alaşımlıymış

Yorum yap

şu kıyafetlere çok para veriyorsunuz çoooook :cry:

Yorum yap

Engin, formun bir başka yerindede görmüştüm sanırım, şu ucuz elbise için ne diyorsun. bana bir tane ayarlasak diyorum.

Yorum yap

özelden mesaj atarsanız adres ve tel nosunu veririm.

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

şu an piyasadaki yerli elbiselerinin çoğu neopren yapıştırıcıları çok kötü birkaç suya girmeyle yapıştırma yerlerinden acma yapıyo neopren üstündeki jarse kumaşları çok kalitesiz cressinin 150 yuroluk elbisesi bu konuda çok sağlam diğer elbiseleri 300-350 yuro civarında hani derler ya 3 kuruşa 5 köfte 150 yuroluk elbisesi 3 kuruşa 3 köfte gibi yerli elbiseler içinde şunu derim 3 kuruşa ortada köfte yok neyse bu benim görüşüm
                    palette ben kimseye sert palet önermem bacak kaslarınız çok iddalı değilse ki iddalı olsada sert palet bişeye yaramaz bu insanlara sunulmuş gereksiz palet alternatifinden başka bişey değildir ben sert palette kullandım ağır kg ile derin suda dipten cıkamadığım zamanlar oldu hani nerede kaldı sert palet performansı zaten genelde çok uzun mesafe yüzüyoruz daha 1 km de iptal oluyoruz halbuki yumuşak pala ile 4-5 km yüzdüğüm oldu bence yumuşak pala heleki acemi arkadaşlar kesinlikle yumuşak pala tercih etsin size önereceğim yumuşak palalar cressinin yeni palası gri palalı gara 3000 ler veya picassonun yeşil palalı olanı veya 3 veya 2 sertlik dercesindeki kompozit fiber palalar bunlar en iyi performansı verecektir

Yorum yap

Uğur abiye katılıyorum.Bu arada Gara 2000'lerde carbon alaşım olduğunu zannetmiyorum.Bir kıyaslama da benden olsun Cressi 2000lerin Uğur abi sert olduğunu söylemiş.Alışınca çok da sorun olmuyor.Ancak Omer Millenium Competitionlarla kıyaslarsak çok yumuşak kalıyor.Yeşil palalılar yumuşak ama o rengi de ben tercih etmiyorum.Al uygun yollu bir kompozit 2 2,5 mm olsun üzerine de kamuflajlı boya at.Bak keyfine.
                      Ardahan Dikme
                      [email protected]
                      Kuzey Egeliler____
                      Extrablatt geri döndü.
                      Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

ben izmirde her yeri gezdim fiyat ve kalite olarak en iyisi bu gibi gözüküyordu.Yerli elbiseler bile neredeyse cressiyle aynı fiyat.palet konusundaki tavsiyeleriniz için de teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X