Duyuru

Gizle
No announcement yet.

böyle bır organızasyon varmı ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• böyle bır organızasyon varmı ?

gecenlerde yabancı bır kanalda ızledım hoşuma gitti
    bir suru bızım gıbı dalma merakı olan kişelerden( amatör veya usta ) zıpkıncılardan oluşan guruplar belli saat içinde en buyuk ve en çok balığı vurma yarışına gırıyorlar burda amac bırıncılık değil böyle bir organızasyon varmı bızde yoksa olabılırımı bence baya ilgi çeker sitemizinde ismi daha çok insanın bilmesi için güzel olur vede ilk oluruz dıye duşunuyorum

ne dersiniz yapabilirmiyiz ( medya ve gazetelerde ) sponsorluk veya reklam görüşmeler yapabilirim ...
    öneri ve düşünceleri beklıyorum

Aslında böyle bir organizasyon iyi olabilirdi ama bu zıpkın olayı milletin gözüne öyle batıyor ki,şimdilerde dahada fazla batmaya başladı.Bu organizasyonu büyük olasılıkla çevreciler yada scuba klüpleri falan engellemeye çalışacaklardır...
    Tabii ben ege konusunda kendimce fikir yürütüyorum ama istanbulda ne olur onu bilemem..
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

Yorum yap

bir dönem zıpkın şampiyonaları yapılıyordu,inanılmaz balık katliyamına dönüşüyor ve insanlar hırs yüzünden birbirlerinin önündeki balığa zıpkın atıyorlar.ayrıca gidilen meranında canına okunuyor.
      ben pek tavsiye etmem ve sportmence ve zevk için yapmaya devam edelim derim

Yorum yap

slm

Ben onura katılıyorum.Özellikle egede bu çok zor olur.Olurda sonrasında neler olur onu bilemem.:)
        Berk TA?ÖREN
        06/12/1979 ?ZM?R

Yorum yap

avcılığın bir "yarış" haline getirilmesini manasız ve zararlı buluyorum..

dolayısı ile zıpkınla balık avcılığı yarışmalarınıda...

"ölüm" üzerinden yarış olmaz...

yarış yapılan mera kendini belki 5 sene toparlayamaz...

illa bir yarışma yapılacaksa "en büyük trofe" yarışması olabilir...

ve vurulacak balık sayısı yani yarışmaya sokulacak balık sayısı sınırlanır...
          atıyorum en fazla 3 balık vurabilirsiniz...

bu bile manasızdır ya neyse...

arkadaşlar arasında yaşanılan tatlı rekabet tabi ki buna dahil değildir...

Yorum yap

bence iyi olur ama mevzuat izinler falan çoook zor

Yorum yap

yarışma degil ama katılımcı arkadaşlarla toplantı niteliginde pekde güzel zaman geçirmek mümkün olabilir diye düşünüyorum.saygılarımla. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X