Duyuru

Gizle
No announcement yet.

chasse & peche

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• chasse & peche

Herkese selam,
    Belki daha önce denk gelenininiz olmustur, chasse & peche diye bir Fransiz kanali hot bird uydu üzerinden yayin yapiyor bu kanalda sürekli balik avi seyretmek mümkün. Kara avinin yanisira, olta avi da göstermesine ragmen dun aksam 8.30 sularinda actigimda zipkin avi yayini yapiliyordu, yarim saat kadar sürdü seyrederken gercekten cok büyük keyif aldim. Adamlar 20-25m gibi bir derinlik oldugunu zannediyorum cok basarili bir tasalti avi yaptilar. Eskina, karagöz ve orfoz agirlikli olarak avlandilar. eskina ve karagözler oldukca iri idi, orfozlar da öyle. Kaya ovugundaki bir orfoz vurduktan sonra cikarabilmek icin iki kisi belki 5 dalis gerceklestirdiler, tam paralize olmadigindan orfozun adamla suyun üzerine yaklastiklarindaki mücadelesi gercekten seyredilmeye degerdi. (tabi eskina/orfoz bizim karasularinda yasaktir, hatırlatmakda fayda var)

Herkese bol trofeli, iyi avlar...

Seasons ismindeki kanal daha güzeldi.Fakat şu an çıkmıyor.Selamlar.

Yorum yap

Bende izledim onu galiba o adam Didier Desprat.Yani benim izlediğim öyleydi.Ayrıca bu cd deki görüntünün kat ve kat güzeli bir görüntü vardı.

Yorum yap

seasons kapandı. sadece haftada 3 gun gunde 2 saat baska bır kanaldan yayın yapıyor.

Yorum yap

şeref bey frekenslarını biliyormusunuz...hangi kanal üzerinden yayın yapıyor acaba...bu kanalı izleyenler görmüşlerdir,adamların nasıl bir sağ duyuyla ve özveriyle avlandıklarına..

Yorum yap

Chesse Peche kanalını fırsat buldukça bende izliyorum. Bir kaç kez zıpkın olayına denk geldim. Acaba bunların yayınlandığı belli gün ve saatler varmı?? Yoksa belli bir sıra takip edilmiyor ve rasgele avlarmı seçiliyor? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim. B,rde sesons adlı kanal hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar varmı??

Yorum yap

seasons bır ıtalyan kanalının ıcınde yayınlanıyor. sıfrelı. sıfresını bılmıyorum. ben syretmedım,ama arkadasım seyretmıstı o soyledı.

Yorum yap

Ali bey, malesef yayın programını bilmiyorum, rastlantı sonucu denk geldim. Bi de Terra Nova diye bir kanal var, burada da nefis deniz programları oluyor. Zıpkın avı pek görmedim ama olta avı görmek mümkün.

Yorum yap

HOTBİRD:
                  Chasse & Pêche

freq: 11681 H
                  27500 fec:3/4

Yorum yap

Gökhan Bey.şu kanalın frekanslarını yazarsanız çok sevinirim.Bir deniyelim belki çıkar.şimdiden Teşekkürler. :D

Yorum yap

fransızca bilen arkadaş varsa teletex yada internetten zıpkın yayın saatlerini öğrenebilir. bilgi verirse kayıt alırız.

Yorum yap

şu an ofisteyim, o yüzden Terra Nova nın frekansları söyleyemiyorum. akşam öğrenir yazarım. fakat chasse & peche ninki Hüseyin arkadaşımız tarafından bildirilmişti. Bu arada teletex iyi fikir ama fransızca malesef...inşallah bilen bir varsa hepimiz bilgilendirir :D

Chasse & Pêche
                        HOTBİRD:
                        freq: 11681 H
                        27500 fec:3/4

Yorum yap

TERRA NOVA

HOTBIRD

TP87 12692 mhz
                          27500 ksps Hor:3/4

Yorum yap

salıları gece saat 12.00 de birkaç defadır denk geliyorum bu programa. ilgilenenlere duyurulur. zıpkının programı salı günü olabilir bu kanalda.

Yorum yap

abi ben bilgisayara bağlayıp receverı dijital kayıt yaptım ve çok net oldu..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X