Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ilk Dalısım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ilk Dalısım

Merhabalar bu gectıgımız hafta sonu hayatımda ılk defa daldım cok buyuk bır heyecan vardı su soguktu ama cok heyecanlıydım neyse daldım suya derınlık yaklasık 2 ıla 3 metre arasına ındım ve ıner ınmez az ılerımde bır karartı anlıyamadım ne oldugunu bıraz daha bekledım 3 5 sanıye ne oldugunu cözmeye calıstım ama çözemedım cok suzuluyordu bende ne olucaksa olsun dedım ve tetıge bastım ve vurmustum hemen kendımı su ustune cıkardım yavas yavas yukarıya cekemeye basladım ama agırdı kafamı suya soktum bakayım dedım bıde ne goreyım sıyah pazar posetı güleyimmi aglıyayımmı anlıyamadım sonra kıyıya cıktım...
    İlk dalısımda cok guzel bır sey vurmustum benım ıcın deneyımmı degılmı anlıyamadım ama belıdıyeye gıdıp temızlık ıslerıne basvurmayı dusunuyorum :)

Cevap: Ilk Dalısım

hahahahaha....ilk dalış daha da kötü bitebilirdi..... ne olduğunu tam olarak seçemediğin hiç bir şeye zıpkın doğrultup tetik düşürmemeni tavsiye ederim.... lakin o poşet değil de senin gibi bir dalgıç olsaydı ???? Allah korusun kendinide diğer tarafı da yakardın.....

Yorum yap

Kötü bir anı olmuş.
      Ama asla su altında seçemediğiniz , göremediğiniz , tahmini şeylere lütfen atış yapmayın. Allah korusun...
      sigpic
      Co?kun TEKE , 04-05-1977 , MAN?SA / Merkez

Yorum yap

aslında cok haklısınız dalıs yapan bırıde olabılırdı bu benım kulagıma kupe oldu :( bundan sonra balıgı gormeden emnıyetı bıle acmam

Yorum yap

emniyet açık dursun...sonra unutup balığı gördüğünde hüsran oluyor.... tecrübe ile sabit dir :-)

Yorum yap

:)Karadenizde dalıyor olsaydın bu olay başına defaten gelirdi emin ol :). Poşet vurduğunda hiç panik yapma; Hemen BUDDY'ne seslen, BIÇAK yardımı ile poşetten kurtul ve onu şAMANDIRA'na tak..Dal sağlıcakla, :)

Yorum yap

kimisi ilk dalışta hedefi bile tutturamaz buda başarı :)
              sigpic
              Cressi Elite 95 Open
              Apnea Rebel 100 Open
              Cengizhan GÜVENÇ
              Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
              CMAS *

Yorum yap

:) Güzel bir anı olmuş.

Yorum yap

güzel anı olmuş :D
                  Görerek atmak lazım :)
                  Jak Hocamız bundan reflekte kullanın diyor :)

Yorum yap

dodi343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    emniyet açık dursun...sonra unutup balığı gördüğünde hüsran oluyor.... tecrübe ile sabit dir :-)
                    o konuda bende çok tecrübeliyim abi :S
                    Mertcan Ersoy

1994 ?stanbul / ?zmir / Gökçeada

Ege Üniversitesi- Radyo Televizyon Sinema

[email protected]

Yorum yap

G.S.R. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      :)Karadenizde dalıyor olsaydın bu olay başına defaten gelirdi emin ol :). Poşet vurduğunda hiç panik yapma; Hemen BUDDY'ne seslen, BIÇAK yardımı ile poşetten kurtul ve onu şAMANDIRA'na tak..Dal sağlıcakla, :)
                      Samsun'da dalıs yapıyorum zaten aslen ızmır'lıyım ama samsun'da yasıyorum :)

Yorum yap

dodi343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        O an ağızıımızdan çıkan Kelimenin Haddi hesabı yok :) :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X