Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dalıştan çıkarken aman dikkat

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dalıştan çıkarken aman dikkat

zamanlardan yaz bir arkadaşın tekiyle dalıyoruz felan böle herzamanki balıklar kikla eskina mırmır felan takılıoruz acayıp tuvaletimvar 1 iki yaptım hayır olmcıak su sıcak kıyafet 5 milim kaşınıyorum suyun içinde deli gibi arkadas geldi iyimisin dedi garip garip hareketler yaporum sanki uyuz olmusum neyse dedim ben cıkıyım ayakta blackteam palet neyse cıkıoruum koya dogru elde eldivenler var amac cıkarmadan işimi haladip gelmek kıyafeti aralayıp neyse eldiveni cıakrmaya usendim maskeyi cıakrmadım sonra kıyafeti arasından çıkar felan uzun iş damlacık dolu maskenin onu hayal meyal seciorum onon sen sudan cıkarken adımın tekini attım denge kaybolur gibi oldu sen dalganıın teki arkamdan afedersinz kaba etimden bir saplak ben kafayı dipteki kayaya bir gömersin cıtırt diye bir ses dedim krıdık kafayı neyseki annemin dediği gibi kalın kafalıymısım kestane ve midye kırarak atlattım siz siz olun üşenmeyin arkdasım cıarkken adam gibi artık suyun içinde soyunuğ cıkıorum :))

haha :D :D
    Çok güldüm ya hakketten ince ama önemli bir ayrıntı.
    Bendede çok olur. Uzun kalınca suda, insana yerçekimi garip geliyor sakat yani

Yorum yap

kıvılcım guldurdun benı allah senı guldursun...
      :D :D :D

Yorum yap

:lol: :lol: :lol: komik bir okadarda verilmiş sadaka durumu büyük geçmiş olsun aman dikkat et (fermuara) sıkışmasın ilahi :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

abi çok güzeldi..

Yorum yap

+1

Yorum yap

gerçekten o kıyafeti ve üzerimizdeki malzemeleri cıkarmaya cok üşeniyoruz... zaten kıyafetin içenede idrar yapmak cok zararlı...
              Aslında zararlarını bi arastırıp yazmamız lazım
              Kıvılcım abi sende ucuz atlatmışsın :!:
              Arkadaslar burdan cıkaracagımız ders bol bol süt içmeliyiz bakın Kıvılcım abi sütü içmiş içmiş kafayı vurmus kırmamıs :lol: Peki neden :?: Çünkü sütteki kalsiyum kemikleri güçlendirmiş ,kafatasını saglamlastırmıs :idea:
              Danone de yiyebilirsiniz çünkü danonenin içinde tam 3 küp süt war :lol: :lol: :lol:
              Arkadaslar biraz gülelim eglenelim diye yazdım!!!
              SAYGILAR...

Yorum yap

İnce ayrıntılara dikkat :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X