Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uyanıklıktan salaklığa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uyanıklıktan salaklığa

Seferihisar yakınlarında dalarken başıma gelen bir anıyı siz ile paylaşmak istiyorum .denizde uyanıklığın sonunu sizde bilin ist4edim.13-15 metre civarında duvar dalışı yapıyoruz aslında tam duvar sayılmaz çünkü aşağılara kadar her yer kaya altı ve oyuk ile dolu neyse çok büyük bir kaç burada kedi balığı diyende var eşek balığı diyende var ben morina diyorum benzerliğinden dolayı vurdum ve biraz ilerde oynaşan sargoz ve papağan balığı sürüsünü gördüm balıkları takip etmeye başladım biraz sonra benimde tanıdığım bir kayanın öbür tarafına geçtiler bu öyle bir kaya ki içi boydan boya oyuk 2 metre uzunluğunda bende kayanın diğer yanına yattım ve büyük sargozun önümden geçmesini bekliyorum aranırken sol yanımda su bir karıştı kocaman en az 6 kiloluk bir lağoz bir fırladı zıbkın gibi gitti ben tümn gün kendime küfür edip durdumve birdahada kaya altından balık kovalarsam önce kayanın altına bakacağıma yemin ettim .konuyu hatırladıkça hala kendime uyuz oluyorum.kaşıntılar basıyos.kurallara uygun dalışlar
    Menderes Gümü?dal 1967 bo?a burcu
    Dünyada huzur bulunacak tek yer denizin ?erefine

Buna benze bir şey benimde başıma gelmiştiii .. Çok kötü bir duygu :))

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X