Duyuru

Gizle
No announcement yet.

off amann

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• off amann

Yeni bir cressi elbise aldım.Bir topic vardı ya cressi giyenler şöyle diyorlardı,hiç üşümüyoruz.Bende 1 aydır dalmıyordum.Soğuktan tırsıyordum.Neyse arkadaşlar gerçekten 3 C havada hiç üşümedim hatta sıcaktan afakanlar bastı.şöyleki;evden çıkmadan hanıma bana termosa şampuanlı su yapmasını söyledim.O da yaptı.

Sonuç :

1saat yol git Foça'ya var.15 dakikada meraya in.Giyin sonra dalgalı ve akıntılı havada suya gir ve 5 dakka sonra öl.Evde 2 şampuan var.Biri Dove diğeri Clear mentollu.. Bilin bakalım hanım hangisini kullanmış.

He he hiç balık ta yoktu.Mentolden midir nedir?

Geçmiş olsun... O gün bende sudaydım :D hiç balık yoktu mentolden diilmiş üzülmeyin :D

Yorum yap

:)

Ali sakın aynı yere dalmış olmayasınız? :)

Yorum yap

:) :) :)

Yorum yap

:) :) :)

Yorum yap

+1 :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

:D :D :D bası şeyleri sadece erkeklere bırakmak mı lasım diye bir soru da aklıma takılmıyo diil hani ... 8) bakınıs arkadaşın durumu ,yada bağyan sürücüler vs. vs. :lol: :lol: :lol: (espiri canım : ,hanım yanımda da heh hüh... :P )

Yorum yap

Yorum yap

ya aslında iyi bir fikir bence
                  Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Yorum yap

gecmıs olsun...

Yorum yap

Hanim eve cabuk donmeni istemis bence, bir komplo seziyorum :D
                        UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

bence hayat musterektır.dalıstan geldıkten sonra ee hanımlar yardımcı olmalı .yorgun kocaların malzemelerı yıkamalı .kocalarda bulasıklara mesela dımı.yanlısmıyım. :lol: :lol: :lol:
                          Eskilerden Pendikli z?pk?nc?.

Yorum yap

evet evet olayda komplo olma riski fazla :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X