Duyuru

Gizle
No announcement yet.

korkumu..! ben yaşadım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• korkumu..! ben yaşadım

arkadaşlar size başımdan geçen talihsiz,bir o kadarda komik olduğunu düşündügüm olayı anlatayım geçenlerde,televizyonda anakonda isimli filmi seyredip bir hayli ürkmüştüm(yılanları hiç sevmem)ve ertesi günün sabahı evimin kıyısından daldım ama dalarkende aklımdan o anakondayı geçirmiştim kıyıdan bir on metre açılıp kıyıya paralel olarak yüzerken,arkamdan hışır hışır bir ses ama ne ses akabinde üzerime bir şeyin atlamasıyla biz beraber dibe doğru çöktük kıllı, kıllı,bir şey sadece onu görebildim tabi o korkuyla silkelenmemle birlikte kafamı suyun üstüne çıkardım ve o şeyle burun buruna geldik.benim arkadaşımın top delisi ve bir o kadarda,yüzmeyi seven alman kurdu,tabi benim kafayı top zannedip attı kendini denize,o korkuyla kendisi gerisin geriye karaya, :ben ters istikamete,gülermisin ağlarmısın,elim ayagım döküldü konsantre falan kalmadı ama unutamayacağım bir anı olarak kalacagına eminim.sevgiler

arkadasim ayni olay benimde basima geldi inanirmisin...ancak benim arkadasin kopegi rotweiller di ve hayvan resmen arkamdan belime bindi batirdi beni)) bende de konsantrasyon falan bitmisti o an..

Yorum yap

arkadaslar gecmısler olsun sızlere

Yorum yap

:D :D :D

Yorum yap

:lol:
          Emre Türkselçi

Yorum yap

:lol: :lol: :lol:

Yorum yap

:) :)süper

Yorum yap

Valla gülmekten çatladım... :lol: :lol:

Yorum yap

Elbisenin arkasını kontrol etseydin. Ben olsam öle yapardım. :) :) :)

Yorum yap

rotweiler yapar o işi demek diğer türlerde de aynı huy varmış:D

Yorum yap

:D walla süpermis... :D :D :D ...çok güüldük ailecek :D ...ama şimdik paranoyağa bağladım ... :shock: korkarım ben ,tırsar dururum ,köpekleri kollarım :? ...

Yorum yap

uf anamlal. korkumç ve ürkütem bir oray. nerda darmıştınıs? ankaradam yeteğrince usakmı?

Yorum yap

KOKU Bandırmaya kadar geldi :lol: :lol:

Yorum yap

superdi valla o durumda korkmamak elde deil !
                            :)

Yorum yap

Cok basarili bir agason olmus,karadaki kopek bile gelmis :) Allahtan sadece kopek gelmis,ya baligi da gelseydi? :D
                              UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X