Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ahtabotları sevelim okşıyalım. onlar birer kuzudurlar.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ahtabotları sevelim okşıyalım. onlar birer kuzudurlar.

tüm gücümle çivilama dardığım kayalar.. gene aynı mera anlıycağnız.. bu sefar su biraz buranıktı.. samki bir mahluklar sislere sarılmış benden saklanıp korkmaktaydılal.. evek bir müddet daha suya batmıştım ki samki bir karaltılı gölge geçti yanımdan.. baktım karartı kaçmaya yertenince takip ettim.. o da yorulmuş gibi yapıp durunca üzerime atladım.. kafamda yapışkan bacaklar ve ellerle karşıçarşıyaydım.. rakibimi tam suratımlan ensem arasına dolayıp hayimce ve kurnasca avramıştım.. sahila çıktığımızda isleyenlerin şaşkın bakışları hayret ve hayramlıkları arasımda hapneacının vazgeçirmez malzeması basküle çıktığımızda ibra 68 i göstertmekteydi.. evek bildiniz.bu bir ahtabot olmalıydı. deilseydide hayıllı akşamlal.

23 yasindayim 11 yasindan beri ( ilk 4 yili tarzan gibi) dalarim ama bicagin onemini daha yeni anladim sagolasin be arkadas gercekten cok iyi anlatmissin ( biri libyaya bicak gonderebilirmi ekmek bicagiyla dalmak olmaz degilmi arkadaslar :) :D :) :D :) :D

Yorum yap

okuyumca kendimden birşeylar buldum.. çok geçmiş olsum

Yorum yap

Muhlis bey ve GırGır hey gidi günler hey.Hafta geçmek bilmezdi be.

Yorum yap

TORİK Nickli Üyeden Alıntı
          Muhlis bey ve GırGır hey gidi günler hey.Hafta geçmek bilmezdi be.
          walla aynen öyle. ne güzel günlerdi. cuma sabahları gırgır, sabah 7.45 eminönü vapuru, sıcak çay ve simit. ve şamata....akşam eminönü bostancı vapuru, sohbet kaldığı yerden devam...

Yorum yap

ahtapotlu muhlis buğulama

:D Eskiden çocuken ben, halıya yüzü koyun yatar ,hem gırgır okur hem de kıkır kıkır gülerdim :D karikatürlere, ama babamın,' ne gülüyosun kendi kendine ;kazık kadar oldun ,hala şuna para veriyosun, ne zaman bırakçan ?'gibi garip sorularına yanıt olarak: ölünceye kadar okuyacam ...derdim fakat ben ölmedim ancak güselim gırgır sizlere ömür üzerimize afiyet :cry: ne diim yasık yani :x

Yorum yap

ah be mazi, yaşlanıyorum galiba.
              Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X