Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gece bir başkadır

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gece bir başkadır

selam arkadaşlar öncelikle anımı yazmadan önce ufak bir hatırlatma: BU ANIM ESNASINDA GECE ZIPKINLA DALIYORDUM.TABİİ O ZAMANLAR İşİN CİDDİYETİNDEN HABERİM YOKTU.şU AN BIRAKTIM.LÜTFEN BUNUNLA ALAKALI Bİ şEY YAZMAYIN.

''YER :alanya iskele restaurant önü.
    tarih: 3 sene önce gece 12 civarı''

arkadaşlar yazımın başında da belirttiğim gibi (gençliğime verin) alanya iskele civarında dalıyorum.baya oldu sudayım kıyafet filan sıkmaya başladı boş boş dolaşıyorum.sonra kafamı kaldırdım kıyıya baktım restauranttakiler bana bakıyor elleriyle beni gösteriyor :lol: (tabi ben öyle sanıyorum) hemde ayağa kalkıp izleyenler bile var. ehh bende gaza geldim dalışlar filan yapıyorum dibe doğru aklımca şov yapıyorum.tabi sonra artık çıkayım dedim biraz ilerledim feneri bi kaldırdım fenerin ışığı bembeyaz bişeye vurdu.ama nasıl parlıyor ödüm koptu.öylece kalakaldım.sonra beynim çalışmaya başladı kafamı çıkardım birde baktım ki seninki cirlop gibi bi hatun :shock: ,içmiş içmiş kafayı bulmuş ,ilerdeki bi tekneden atlamış suya anadan doğma benim oraya kadar gelmiş. tabi bende acayip bi utanç :oops: .sen tut kıyıdakinlere şov yaptım diye sevin. neyse suyun altına anında adldım feneri söndürdüm kıyıya kadar suyun altından yüzdüm ve çıktım.sonra bizim hatun geri tekneye çıktı.
    3

ayağına kadar gelmiş avı sen kaçır. :roll: hiç yakıştıramadım... :D hatunuda alıp çıksan daha iyi olurdu..hem bu tip gece avlarına tepki göstermiyoruz... :lol:

Yorum yap

Aslında yanlışlıkla vururdum oyu dışında hepsine oy verdim gitti.
      Veee benim bu yüzden elbisemin omuz askıları yok :twisted: :twisted: :twisted:

Yorum yap

sen elin cillop gibi hatununu bırak dışarı çık.olcak şey değil.senden iyi bir su altı avcısı olmaz.ortalama 50 kilo veaptal gibi önünde?

Yorum yap

:)

Yorum yap

ya tabi şimdi burada gerçekleri yazamam dimi? :lol: yoksa herkes gece avına özenir.sonra zıpkıncılar başka şey avlamaya başlar.

:lol: :lol: :D :D

Yorum yap

ya tabi şimdi burada gerçekleri yazamam dimi? :lol: yoksa herkes gece avına özenir.sonra zıpkıncılar başka şey avlamaya başlar.

:lol: :lol: :D :D

Yorum yap

denkgelse hiç düşünmeden avlarım.sen korkma biz dünden razıyız.

Yorum yap

Hani nasıl derler......

" Denizden babam çıksa yerim".. Sanırım bu söz bu olayı özetlemekte yardımcı olur... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

afiyet olsun ...! :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X