Duyuru

Gizle
No announcement yet.

daliyir vıriyir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• daliyir vıriyir

Bir cumartesi günü balıktayım baktım merada bizim birkaç tarzan denize giriyor ,aynı zamanda kıyıdada demleniyorlar ve adamların şansına çok iyi kefal ve mırmır var yanıma teli almayı unutmak gafletine düştüğüm için vurduğum balığı kardeşime veriyorum kıyıda biriktiriyor.balıkları gören amcamın bir tanesi tazemi niteliğinde balıklara bakıyor ve satarmısınız pazarlığına giriyor bende denizde gülmekten boğulmamak için çırpınıyorum .bizim birader dehçet fiyatlar çekiyor ama adamın tarzını görmeniz lazım ...daha sonra içlerinden bir tanesi ayağa kalkıp kardeşim adam daliyir vıriyir dalıyir vıriyir diye bağırmaya başlıyor birkaç dakika sonrada tabii etrafta balıkta kalmıyor
    .Balığı bol buldum ya bir sonraki gün sabah erkenden aynı yere gidiyorum .
    Kıyıda ne göreyim
    bizimkiler kahveden bir dalgıç getirmişler resmini çekmem lazımdı ..üstünde doğal kıldan yapılmış bir scuba elbisesi  elinde çatal niteliğinde bir sopa ağzında sigara :P ve kırmızı paletler.uzaman gözüyle etrafı kolluyor amcam denize girene kadar yanındakilerde parmaklarıyla şuraya gir burada vurdu işaretleri yapıyorlar.tabii tahmin edersiniz o merada artık canlı yaşamıyor.. :twisted:

burak .k
    kocaeli 1975 :P

ben bu yazıyı ıkıncı kezmı okudum başka bır yerde daha yazılmıs olabılır mı ?

Yorum yap

Daliyiri vriyiri daliyri vriyiri

Yorum yap

Yurdum insanı, olur o kadar :)
        kamil dikmen
        1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

Ben kışın soguk suda bana cık dıyen balıkcılar aklıma geldı o kadar yol yap o sogukta suya gır sonra cık yok yaaa...gel sen cıkar.....

Yorum yap

:lol: :shock: :lol:
            Cengiz ?ENGÜL-1958
            ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

:)

Yorum yap

Yazı dilinde çok güldüren bir anı. Anlatımında insanları güldürmek ise maharet ister..

Yorum yap

YÜCELÖZEN Nickli Üyeden Alıntı
                  Ben kışın soguk suda bana cık dıyen balıkcılar aklıma geldı o kadar yol yap o sogukta suya gır sonra cık yok yaaa...gel sen cıkar.....
                  seni cıkarmak mı :D yucel balıkcı senın su ustunde kalan bolumunu goruyor senı karada gorse valla kendı botuyla goturur getırır hatta dalısına asıste eder

Yorum yap

Kubılay avatar resmin bı acaıp sinemaskop gibi dğiştirsen iyi olucak
                    Cengiz ?ENGÜL-1958
                    ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

hemen abi saygılar

Yorum yap

keyman(kubilay kayar) Nickli Üyeden Alıntı
                        hemen abi saygılar
                        Fotoğrafın orjinalini gönderirsen dengeli bir şekilde küçültmeyi deneyebilirim. Avatara belki tam oturmasını sağlayabilirim.

Yorum yap

zahmet olmasın okan bu nasıl ben kolay yoldan yaptım ama?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X