Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KÖPEK BALIĞI İLE YÜZMEK

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• KÖPEK BALIĞI İLE YÜZMEK

arkadaşlar buyaz yakaladığım balıkları size gösterdim ama en ilginci yaklaşık 2 mt bir köpek balığı ile kafa kafaya geldim inanılmaz bir duyguydu kıyıdan 1 mt uzaklıkta kayalıklar arasında karşılıklı yüzerek geçtik ben şok beni geçti arkasından baka kaldım harika bi balıktı bunu sizlerle paylaşmak istedim
    köpek balığının ne tür olduğunu tam anlayamamadım ama bir keler olabilirdi.

Senelerdir sudayım , keler bile göremedim. :(
    "Totally Addicted To Bass"
    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

boş ver mustafa seytan gorsun kopekbalıgının yuzunu gorecende ne olacak bellımı olur o hayvanın ruh halı bır soz vardır havlayan kopek ısırmaz dıye ama o meret havlamıyorda ne olur ne olmaz bız senın yazılarını sevıyor ve daha sursun ıstıyoruz saygılar :)

Yorum yap

Arkadaşım daha dün marmaristen döndü 4-5 metrelik bir camgözle karşılaşmasını heyecanla anlatıyordu.

Yorum yap

4 -5 metremi??? 2 metre neyse de 5 metre biraz fazla benim için.benim 3 katım uzunluğunda bir köpekbalığı beni bu spordan kopartabilir diye düşünüyorum.

Yorum yap

henüz o kadarıyla karşılaşmadım ama çok asil olsa gerek????????
            Cengiz ?ENGÜL-1958
            ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

Allaha yakın bana uzak olsunlar........Karadaki adaşlarıyla aram iyidir ama su altında olanlarına bir türlü ısınamadım.............
                Ama ben dedim, bana jaws falan seyrettirmeyin diye :D :D :D
                SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                Birol ?ENKUL - 1974
                [email protected]
                0 554 267 93 73

Yorum yap

kopek balıgıyla kelerı ayırt edemedıysen ne gordugunden suphe ederım kardesım sen galıba hayal gordun
                  Eskilerden Pendikli z?pk?nc?.

Yorum yap

DENİZADAM.SANIRIM SEN SCUBACISIN NE İSİM VAR NE SOY İSİM.NE YAPMAYA ÇALIşIYORSUN ADAM GÖRDÜĞÜNÜ KELERE BENZEDİĞİNİ SÖYLÜYOR.KENDİSİNİN KÖPEK BALIKLARI ÜZERİNE EĞİTİMİ OLAN BİR UZMAN OLDUĞUNU SANMIYORUM.AMA SENİN GALİBA İLGİ ALANIN İÇERSİNDE .İSTERSEN BİLDİKLERİNİ RESİMLERLE İSİMLERİYLE ÖZELLİKLERİYLE BİZİMLE PAYLAş.BAKALIM NELER BİLİYORSUN.LEVREKLERİ HEP BERABER BİTİRDİNİZ DEMİşTİN DAHA ÖNCEDE .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X