Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkese selam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Herkese selam

Öncelikle yeni forum hayırlı olsun arkadaşlar , hazırlayan arkadaşlara çok teşekkürler çok da güzel bir forum olmuş. şimdi daha önce anlatmadığım bir anımı anlatim size, Mersin ,Kızkalesi (çukurova da oturan arkadaşlar bilir )civarlarında ağustosun sonu gelmişti deniz koyu mavi görüş süperdi bazen uzaklara bakıp siyaha yakaşan mavide kayboluyordum. Pek iyi bir av yaptığım söylenemezdi dip kayalıktı yanımda da 55 lik imersion tüfeğimle taş altı yapıyordum. 5-6 metre civarında gezerken geri dönmeyi düşünmeye başlamıştım ki dipte salına salına gezen bir minekop gördüm 1.5 kg vardı birden heyecanlandım görünce balığı ve biraz gerisinden dibe indim yavaş yavaş yanına yaklaşıyordum ilk başlarda ürkmedi ama sonra hızlanmaya başladı kaçacağını anladım ve ardından bir atış yaptım. sırtına gelmişti ve balığın kurtulası an meselesiydi bende aniden zıpkını bıraktım ve balığa doğru hamlemi yaptım balık önde zıpkın ortada bende en sondan onların peşine yaklaşık 5 mt kadar gittimve sonra balığı elimle sımsıkı tuttum kavramama imkan yoktu telime takıp şişten çıkardım. Güzel bir trofe olmuştu o an için düşünüyorum da balık vurulunca kaçmaya başladığında zıpkını bırakmasaydım biraz zorlayıp şişten kurtulacaktı.

aynı donemlerde başka bı sene bende o boy bir minekop vurmuştum serkan..artık bu sene okulum yok (normalde sızden erken donmeye çalışıyorum) bol bol dalarız o dönemde....

Yorum yap

Tamam emre benim okulda geç açılıyor zaten bir haftada kendim tatile eklerim ekimin ortasına kadar av yaparız.

Yorum yap

şşştt emre,serkan,
        sizin oralara damlicam yazin ona göre. :lol:
        LOKAR team ruhunu yaratacagiz

Yorum yap

damla len damla

Yorum yap

Gel kim olursan ol gel :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X